ZEVEN EN ZESTIGSTE JAARVERSLAG Aan de Aandeelhouders van De Tilburgsche Hypotheekbank N.V. te Tilburg L.S. Overeenkomstig het bepaalde in artikel 36 der statuten hebben wij de eer U hierbij verslag uit te brengen omtrent de gang van zaken der vennootschap over het jaar 1957, daarbij ter vaststelling aan te bieden de balans per 31 december 1957 en de winst- en verliesrekening over dat jaar, alsmede ter behandeling het voorstel van winstverdeling. In de algemene vergadering van aandeelhouders op 27 juli 1957 werd als commissaris gekozen de Heer Drs K. G. L. M. van Spaendonck, directeur van de Rotterdamsche Bank N.V. te Tilburg, in plaats van de Heer K. J. A. M. van Spaendonck te Tilburg, die aftredend was en zich niet herkiesbaar heeft gesteld. Het getal der commissarissen werd gebracht van drie op vier en op deze nieuwe plaats werd gekozen de Heer Dr H. J. M. Hofstee te Alkmaar. In de daaropvolgende vergadering van het college van commissarissen werden de Heren Dr H. J. M. Hofstee en Drs K. G. L. M. van Spaendonck voornoemd, gekozen als Lid van de Raad van Toezicht. Met de directie is belast de Heer Mr C. E. A. M. van de Mortel te Tilburg. De gewone algemene vergadering van aandeelhouders werd gehouden op 27 juli 1957. De Raad van Toezicht vergaderde geregeld, het college van commissarissen tweemaal. De controle op het beheer der bank geschiedt door de commissarissen en meer speciaal door de Raad van Toezicht overeenkomstig de statuten. De administratie werd gecontroleerd door het accountantskantoor „L. A. Hagers” te ’s-Gravenhage, waarvan het rapport aan het eind van dit verslag volgt. Voorts zijn wij onderworpen aan het toezicht van het Contröle-Orgaan voor het Hypo- theekbankbedrijf (afd. Onroerend Goed). 5 BESTUUR. DIRECTIE. VERGADERINGEN. CONTROLE

Jaarverslagen Tilburgsche Hypotheekbank | 1957 | | pagina 7