Excellente klantfocus Excellente klantfocus Innovative services VISTA if Door onze versterkte focus op onze klanten en het gebruiks gemak van onze digitale producten zien we een toename in de tevredenheid van onze klanten. Door het mogelijk maken van financieringen helpen wij onze klanten hun dromen en ambities waarte maken. Hiernaast helpen wij onze klanten te innoveren en verduurzamen om hun toekomstbestendigheid te waarborgen. Daarbij werken we ook aan verduurzaming en toekomstbestendigheid van onze eigen organisatie (een nieuw inrichtingsmodel voor onze lokale banken in Nederland, digitalisering, ICT incl. de veiligheid van ICT). Door onze regionale kennis en expertise op het gebied van food en agri bieden we de klant meer dan alleen een financiering. We staan hierbij onze klanten ook bij in moeilijke momenten zoals de droogte in 2018. We zijn een partner in kennis en verbinder tussen verschillende klanten en partijen. Dit laten we zien met de nieuwe programma's'die gebaseerd zijn op onze missie'Growing a better world together'. Door het faciliteren van dagelijkse bankzaken zoals betalings verkeer genereren we economisch verkeer en houden we de economie mede draaiend. Betekenisvolle coöperatie Medewerkers in hun kracht IJzersterke bank Qwe trade Een gespecialiseerd Een Europees hypotheek merk, dat handelsplatform via intermediairs wordt voorMKB bedrijven op aangeboden. basis van blockchain technologie, dat internationale betalingen eenvoudiger maakt. surepay Easytrade SurePay levert diverse Faciliteert eenvoudig checks op basis van het afdekken van IBAN. Deze helpen digitale valuta fraude en vergissingen risico's. te voorkomen. Verkort Nederlands verslag 2018 - Management rapport

Jaarverslagen Rabobank | 2018 | | pagina 14