Inhoudsopgave Voorwoord Bestuursverslag Corporate governance Consolidated Financial Statements Company Financial Statements Pillar 3 mogende klanten geven aan welke lening ze willen meefïnan- cieren. Rabobank neemt zelf voor minimaal 51% deel in iedere financiering. We ondersteunen onze klanten en economische ontwikkeling ook door onze netwerken te delen. Zo bieden onze Meet Grow-biieenkomsten MKB-klanten die op zoek zijn naar finan ciering de gelegenheid om kennis te maken met partijen die wellicht interesse hebben om ze te financieren. Starters 'Sterk van start' is onze belangrijkste boodschap voor starters. We helpen ze om sterk van start te gaan met de kennis van succesvolle ondernemers die hun eerlijke en persoonlijke verhalen over beslissende momenten in hun ondernemerschap delen. Er zijn meerdere redenen om een bedrijf te starten. Wij richten ons op ondernemers die een droom hebben en die willen groeien, met ambitie en passie voor het ondernemerschap en een goed ondernemingsplan. Ikgastarten.nl is het online kennisplatform voor startende ondernemers. International Business Network Een van de grootste obstakels bij het betreden van nieuwe markten in het buitenland is het vinden van goede en betrouw bare lokale partners en klanten. Het Rabo International Business Network (RIBN) helpt ondernemers op weg met internationaal zakendoen. Het RIBN biedt klanten van de Rabobank snel en gemakkelijk toegang tot waardevolle zakelijke contacten, met 12.000 buitenlandse ondernemers in verschillende branches. Lees meer over ons wholesalebankingactiviteiten in het hoofdstuk Wholesale banking en internationaal rural-en retail banking. 23 Onze output en impact: Prestaties verbeteren

Jaarverslagen Rabobank | 2016 | | pagina 24