Inhoudsopgave Voorwoord Bestuursverslag Corporate governance Consolidated Financial Statements Company Financial Statements Pillar 3 Informatievoorziening G4-50 Aard en totale aantal belangrijke vraagstukken voorgelegd aan het hoogste bestuurslichaam en het/de mechanisme(n) gebruikt om ze te benaderen en op te lossen G4-51 Beloningsbeleid voor het hoogste bestuursli chaam en hooggeplaatste leidinggevenden G4-52 Proces voor het vaststellen van beloningen G4-53 Mechanismen waarbij de standpunten van stakeholders inzake beloning meegewogen worden, met inbegrip van uitslagen van stem mingen over beloningsbeleid en -voorstellen, indien van toepassing G4-54 Verhouding tussen de totale jaarlijkse compen satie voor de best betaalde persoon binnen de organisatie in elk land met belangrijke bedrijfs activiteiten en de mediane totale jaarlijkse com pensatie voor alle medewerkers (uitgezonderd de best betaalde persoon) in dat land G4-55 Verhouding tussen de procentuele toename van de totale jaarlijkse compensatie voor de best betaalde persoon binnen de organisatie in elk land met belangrijke bedrijfsactiviteiten en de mediane procentuele toename van de totale jaarlijkse compensatie voor alle medewerkers (uitgezonderd de best betaalde persoon) in dat land Ethiek en integriteit G4-56 Beschrijving van de waarden, principes, standaarden en normen van de organisatie ten aanzien van gedrag, zoals ethische en gedragscodes G4-57 In- en externe mechanismen voor het ver krijgen van advies inzake ethisch en wettig gedrag, en kwesties rondom organisatorische integriteit G4-58 In- en externe mechanismen voor het melden van zorgen omtrent onethisch en onwettig gedrag, en kwesties rondom organisatorische integriteit Plaats onderdeel informatievoorziening 2016 Jaarverslag: Verslag raad van commissarissen Jaarverslag: Verantwoord belonen: Beloningsbeleid en Rabobanks visie op belonen Jaarverslag: Verantwoord belonen: Beloningsbeleid, Groepsbreed Beloningsbeleid https://www.rabobank.com/nl/imaqes/2014-01-23%20-Vision on remuneration.pdf Jaarverslag: Verantwoord belonen: Rabobanks visie op belonen (externe benchmarking) en raad van commissarissen Rabobank (benchmark) Weglating(en) Reden (en) voor weglating(en) https://www.rabobank.com/en/images/2014-01-23%20-Vision on remuneration.pdf Bijlage 3: Feiten en cijfers duurzaamheid (tabel G4-54/55) Jaarverslag: Verantwoord belonen: Raad van commissarissen Rabobank (individuele vergoedingen) Jaarverslag: Verantwoord belonen: Beloning raad van bestuur (indivi duele beloningen) Jaarverslag: Verantwoord belonen: Binnenlands bankdomein: Execu tives: Beloningspakket Het belangrijkste land waarin we actief zijn, is Nederland Bijlage 3: Feiten en cijfers duurzaamheid: Sociale indicatoren (tabel G4-54/55) Jaarverslag: Verantwoord belonen: Beloning raad van bestuur: Ont wikkeling beloningspakket Het belangrijkste land waarin we actief zijn, is Nederland Jaarverslag: Herstellen vertrouwen: Ethiek https://www.rabobank.com/nl/images/ged ragscode-rabobank-nl.pdf Jaarverslag: Herstellen vertrouwen: Ethiek Jaarverslag: Omgaan met klachten: Omgaan met klachten Jaarverslag: Omgaan met klachten: Klantfeedback https://www.rabobank.com/nl/about-rabobank/in-societv/ethics/index. html https://www.rabobank.nl/particulieren/klacht/ https://www.rabobank.com/nl/imaqes/klokkenluiderreqelinq- 19-05-2016-nl.pdf Jaarverslag: Herstellen vertrouwen: Ethiek Jaarverslag: Omgaan met klachten: Omgaan met klachten Jaarverslag: Omgaan met klachten: Klantfeedback https://www.rabobank.com/nl/about-rabobank/in-societv/ethics/index. html https://www.rabobank.nl/particulieren/klacht/ https://www.rabobank.com/nl/images/klokkenluiderreqelinq- 19-05-2016-nl.pdf Specifieke standaard informatievoorziening Informatievoorziening Economische prestaties G4-DMA Generieke Informatievoorziening Managementbenadering G4-EC1 Directe economische waarden die zijn gegene reerd en gedistribueerd Plaats onderdeel informatievoorziening 2016 Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank Jaarverslag: Over de Rabobank Bankieren voor Nederland Banking for Food Samen Duurzaam Sterker Jaarverslag: Verbeteren winstgevendheid Bijlage 1Over dit verslag Bijlage 2: Samen Duurzaam Sterker Jaarverslag: Jaarrekening Jaarverslag: Verbeteren winstgevendheid Jaarverslag: Steunen vitale gemeenschappen - investeren in vitale gemeenschappen in Nederland Bijlage 2: Samen Duurzaam Sterker Weglating(en) Red en (en) voor weglating(en) 146 Rabobank Jaarverslag 2016

Jaarverslagen Rabobank | 2016 | | pagina 147