Inhoudsopgave Voorwoord Bestuursverslag Corporate governance Consolidated Financial Statements Company Financial Statements Pillar 3 Informatievoorziening G4-21 Vaststelling van de Afbakening van Aspecten buiten de organisatie G4-22 Het effect van eventuele actualisaties van in eerdere verslagen verstrekte informatie, en de redenen voor dergelijke actualisaties G4-23 Significante veranderingen in de Reikwijdte en Afbakening van Aspecten ten opzichte van eerdere verslagperiodes Betrokkenheid stakeholders G4-24 Lijst van groepen stakeholders die de organisa tie heeft betrokken G4-25 Basis voor inventarisatie en selectie van stake holders die moeten worden betrokken Plaats onderdeel informatievoorziening 2016 Bijlage 1Over dit verslag: Reikwijdte en afbakening De afbakening van materiële thema's 5-12 ligt binnen de organisatie Jaarverslag: Uitbreiden circulaire economie: Duurzame obligaties Jaarverslag: Steunen vitale gemeenschappen (Coöperatief dividend) Bijlage 3: Feiten en cijfers duurzaamheid: Overzicht van financieringen met een maatschappelijk karakter of een positieve maatschappelijke impact (tabel en sociale indicatoren (tabel G4-10) Geen wijzigingen Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank: Doorlopende stakeholderdialoog Jaarverslag: Betrekken stakeholders: Inleiding Bijlage 4: Dialoog met maatschappelijke organisaties en klanten in 2016 (tabel) Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank: Doorlopende stakeholderdialoog Jaarverslag: Betrekken stakeholders: Inleiding en medewerkers in hun kracht zetten Weglating(en) Reden (en) voor weglating(en) G4-26 Benadering van het betrekken van stake holders, waaronder de frequentie ervan per type en groep stakeholders We gaan het gesprek aan met al onze stakeholders die direct en indirect invloed hebben op onze organisatie Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank: Doorlopende stakeholderdialoog Jaarverslag: Betrekken stakeholders: Inleiding en medewerkers in hun kracht zetten Bijlage 4: Dialoog met maatschappelijke organisaties en klanten: Dialoog met maatschappelijke organisaties in 2016 (tabel) https://www.rabobank.com/nl/about-rabobank/profile/organisation/ board/member-council.html G4-27 De voornaamste onderwerpen en vraagstukken die naar voren zijn gekomen door de betrok kenheid van stakeholders en hoe de organisatie hierop heeft gereageerd, onder meer via haar verslaggeving https://www.rabobank.com/nl/about-rabobank/cooperative/in-practice/ index.html Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank: Doorlopende stakeholderdialoog Jaarverslag: Betrekken stakeholders Bijlage 1Over dit verslag Bijlage 4: Dialoog met maatschappelijke organisaties en klanten: Dialoog met maatschappelijke organisaties in 2016 en dialoog met klanten in 2016 (tabellen) Verslagprofiel G4-28 Verslagperiode waarop de verstrekte informatie betrekking heeft G4-29 Datum van het meest recente verslag G4-30 Verslaggevingscyclus G4-31 Contactpunt voor vragen over het verslag of de inhoud ervan G4-32 GRI-'in overeenstemming met'-optie, GRI- inhoudsopgave voor de gekozen optie en verwijzing naar het externe Assu ra nee-rapport G4-33 Beleid en huidige praktijk met betrekking tot het verkrijgen van externe assurance voor het verslag Governance G4-34 De bestuursstructuur van de organisatie met inbegrip van commissies die vallen onder het hoogste bestuurslichaam en verantwoordelijk zijn voor specifieke taken, zoals het bepalen van de strategie of het overzicht over de organisatie G4-35 Proces voor het delegeren van autoriteit inzake economische, milieugerelateerde en maat schappelijke onderwerpen door het hoogste bestuurslichaam aan hooggeplaatste leiding gevenden en andere medewerkers Bijlage 1Over dit verslag: Reikwijdte en afbakening Rabobank Jaarverslag 2015 (publicatie april 2016) Jaarlijks Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank: Rabobank Jaarverslag Jaarverslag: Welkom bij het jaarverslag van de Rabobank: Inleiding Bijlage 6: GRI (tabel) Jaarverslag: Assurance-rapport Bijlage 1Over dit verslag: Assurance Het Rabobank Jaarverslag is een integraal verslag dat is gecontroleerd door een externe assurance provider en is beoordeeld door de audit committee, raad van commissarissen en raad van bestuur van de Rabobank Jaarverslag: Corporate Governance Jaarverslag: Over de Rabobank: Profiel van de Rabobank Jaarverslag: Bestuur (foto en hele hoofdstuk) https://www.rabobank.com/nl/about-rabobank/profile/organisation/ index.html Jaarverslag: Corporate Governance Bijlage 2: Samen Duurzaam Sterker: Inleiding: Management en organisatie https://www.rabobank.com/nl/imaqes/Reqlement-RvB.pdf 144 Rabobank Jaarverslag 2016

Jaarverslagen Rabobank | 2016 | | pagina 145