Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank Pillar 3 komen groepen ontwikkelaars bij elkaar om met z'n allen in een korte tijd oplossingen voor de bankte ontwikkelen. Bijdragen aan de maatschappij Een vernieuwend idee kan de drijvende kracht zijn achter de economie of een impuls voor nieuwe werkgelegenheid bete kenen. Daarom steunt de Rabobank beginnende ondernemers met kennis, geld en netwerken. We halen regelmatig inspiratie uit de frisse plannen die de entrepreneurs hebben voor de toekomst van het bankwezen en zoeken de samenwerking met ze op. Dit doen we door samen te werken met nationale en regionale incubators. Dat zijn broedplaatsen als Startupboot- camp, Utrechtlnc en YesiDelft, die ondernemers helpen hun plannen te versnellen. O Lees meer over broedplaatsen voor innovatief talent Ook delen we jaarlijks diverse innovatieprijzen uit om vernieu wende denkers een steuntje in de rug te geven. Daarnaast slaan we de handen ineen met startups: sinds 2015 zijn we partner van Facturis. Dit bedrijf kan alle inkomende en uitgaande factuur- en betaalstromen van bedrijven overnemen en digi taliseren. Vaak wordt de financiële logistiek daardoor stukken goedkoper en efficiënter, terwijl een bedrijf meer inzicht en controle krijgt. Ook zijn we aandeelhouder van Fundipal, het portaal voorcrowdfunding. De Rabobank ziet crowdfunding als een belangrijke financieringsoplossing naast de bancaire financiering. O Lees meer over innovatie op www.rabobank.com/innovatie O Lees het uitgebreidere hoofdstukVollediae klantfocus in het jaaroverzicht. 80 Rabobank Jaarverslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 81