Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Op 30 oktober 2015 kwam het bericht van het overlijden van prof.em.dr. Lense Koopmans, voormalig vice-voorzitter van de raad van beheer en voorzitter van de raad van commissarissen van Rabobank Nederland. Sinds 1996 heeft Lense Koopmans een bijzondere bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons coöperatieve bankbedrijf. Zo was hij onder meer een van de grondleggers van de corporate governancestructuur die de Rabobank van 2002 tot en met 2015 heeft gekend. De raad van commissarissen gedenkt met respect en dankbaarheid de inzet en toewijding waarmee Lense zijn bestuurlijke en toezicht houdende werkzaamheden heeft vervuld. De raad van commissarissen bedankt alle medewerkers voor de getoonde inzet en geleverde prestaties in 2015. Wij zijn ons ervan bewust dat de Rabobank de komende jaren veel van de medewerkers zal vragen. Als 'erfgenamen van gisteren, dienaars van vandaag, dienstbaar aan de samenleving en wegbereiders van morgen', staan wij samen voor de opgave om de transitie van de Rabobank tot een succes te maken. Ondanks de onze kerheid verbonden aan de noodzakelijke personeelsreductie, moeten we te allen tijde oog houden voor onze gezamenlijke missie: het leveren van een substantiële bijdrage aan het welzijn en de welvaart in Nederland en het voedselvraagstuk in de wereld. Wij vertrouwen hierbij op de bijdrage van de mede werkers van de Rabobank, zoals zij ook kunnen vertrouwen op de bijdrage van de raad van commissarissen! Utrecht, 17 februari 2016 Raad van commissarissen Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank Pillar 3 168 Rabobank Jaarverslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 169