Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank G4-FS6 Percentage van de portfolio van bedrijfsonderdelen naar specifieke regio, omvang (bijv. micro/mkb/groot) naar sector G4-FS7 Monetaire waarde van producten en diensten ontwikkeld om een specifiek maatschappelijk voordeel te genereren voor ieder bedrijfsonderdeel, opgesplitst naar doel G4-FS8 Monetaire waarde van producten en diensten ontwikkeld om een specifiek milieugerelateerd voordeel te genereren voor ieder bedrijfsonderdeel, opgesplitst naar doel Actief eigenaarschap G4-DMA Generieke Informatievoorziening Managementbenadering: Stembeleid toegepast op milieugerelateerde of maatschappelijke kwesties voor aandelen waarbij de verslaggevende organisatie stemrecht heeft of stemadvies geeft. G4-FS10 Percentage en aantal ondernemingen in de portefeuille van de instelling waarmee de verslaggevende organisatie contact heeft gehad over milieugerelateerde of maatschappelijke kwesties. G4-FS11 Percentage van de bezittingen onderhevig aan positieve en negatieve milieugerelateerde of maatschappelijke screenings. Lokale gemeenschappen G4-FS13 Toegangspunten voor dunbevolkte of economische achterstandsgebieden, naar soort G4-FS14 Initiatieven gericht op betere toegang tot financiële diensten voor mensen met een beperking Jaarverslag, zie pag 18: Van de kredietportefeuille stond 74% uit in Nederland, 10% in Noord-Amerika, 3% in Latijns- Amerika, 6% in Europa (buiten Nederland), 5% in Australië en Nieuw-Zeeland en 2% in andere landen. Het overzicht van vorig jaar is te vinden onder: www.rabobank.com/nl/imaqes/overzicht- leningenportefeuille-Rabobank.pdf Jaarverslag: Bijlage 3, zie pag 131 Jaarverslag: Bijlage 3, zie pag 131 Management aanpak: www.rabobank.nl/particulieren/ beleqqen/verstandiq-beleqqen/maatschappeliik- verantwoord-beleggen/ Evaluatie en resultaat: Jaarverslag: Maatschappelijk Verantwoord Beleggen, zie pag 67 Jaarverslag: Controverses, zie pag 65 Jaarverslag: Bijlage 3, zie pag 131 Jaarverslag: Maatschappelijk Verantwoord Beleggen, zie pag 67 Jaarverslag: Profiel Rabobank, zie pag 10 Jaarverslag: Vitale gemeenschappen, zie pag 55 Jaarverslag: Samen Bankieren, zie pag 66 151 Bijlagen bij het maatschappelijk verslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 152