Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank G4-55 Verhouding tussen de procentuele toename van de totale jaarlijkse compensatie voor de best betaalde persoon binnen de organisatie in elk land met belangrijke bedrijfsactiviteiten en de mediane procentuele toename van de totale jaarlijkse compensatie voor alle medewerkers (uitgezonderd de best betaalde persoon) in dat land Jaarverslag: Bijlage 3, Duurzaamheid Feiten en cijfers, zie pao 131 Alleen Nederland Informatie is niet beschikbaar Ethiek en integriteit G4-56 Beschrijving van de waarden, principes, standaarden en normen van de organisatie ten aanzien van gedrag, zoals ethische en gedragscodes www.rabobank.com/nl/imaqes/qedraqscode-rabobank-nl. pdf G4-57 In- en externe mechanismen voor het verkrijgen van advies inzake ethisch en wettig gedrag, en kwesties rondom organisatorische integriteit G4-58 In- en externe mechanismen voor het melden van zorgen omtrent onethisch en onwettig gedrag, en kwesties rondom organisatorische integriteit www.rabobank.com/nl/about-rabobank/in-societv/ethics/ index.html www.rabobank.nl/particulieren/klacht/ www.rabobank.com/nl/imaqes/reqelinq-interne-meldinq- misstanden-v2010.pdf www.rabobank.com/nl/imaqes/reqelinq-interne-meldinq- misstanden-v2010.pdf www.rabobank.nl/particulieren/klacht/ SPECIFIEKE STANDAARD IN FORMA TIEVOORZIENING Indicator Informatievoorziening Economische prestaties G4-DMA Generieke Informatievoorziening Managementbenadering G4-EC1 Directe economische waarden die zijn gegenereerd en gedistribueerd G4-EC2 Financiële implicaties en andere risico's en mogelijkheden voor de activiteiten van de organisatie als gevolg van klimaatverandering G4-EC3 Dekking van de verplichtingen in verband met de toegezegdpensioenregeling van de organisatie G4-EC4 Significante financiële steun van een overheid Plaats onderdeel informatievoorziening Jaarverslag, Onze bijdrage aan duurzame ontwikkeling, Management en organisatie, zie pag 53 Jaarverslag, Onze bijdrage aan duurzame ontwikkeling, toelichting bij de kerncijfers, zie pag 54 Jaarverslag, Toelichting resultaatontwikkeling Rabobank Groep, zie pag 24 www.rabobank.com/nl/about-rabobank/in-society/ sustainability/vital-communities/index.html Omzet Operating costs Werknemerskosten Kapitaalkosten Jaarverslag: Resultaatontwikkeling, zie pag 24 Belasting afdracht per land: jaarrekening country-by- country report, zie pag 217 Ondersteuning lokale gemeenschappen Jaarverslag: Kerngegevens, zie pag 8 Economie value retained Jaarverslag: Resultaatontwikkeling, zie pag 24 www.rabobank.com/nl/imaqes/rabobank-klimaat- statement.pdf Zodra 2015 rapport beschikbaar is: www.rabobankpensioenfonds.nl/downloads/default.aspx Dekkingsgraad pensioenfonds, premiepercentage: Rabo Pensioenfonds Jaarverslag (2014), Kerncijfers, pagina 14 www.rabobankpensioenfonds.nl/lmages/Rabobank- Pensioenfonds-Jaarverslag-2014-(5-6-2015).pdf Basis voor aannamen Rabo Pensioenfonds Jaarverslag (2014), Discontovoet, pagina 27 www.rabobankpensioenfonds.nl/lmages/Rabobank- Pensioenfonds-Jaarverslaq-2014-(5-6-2015).pdf Strategie Rabo Pensioenfonds Jaarverslag (2014), Vooruitblik: divergerende paden, pagina 41 www.rabobankpensioenfonds.nl/lmages/Rabobank- Pensioenfonds-Jaarverslag-2014-(5-6-2015).pdf Geen financiële steun ontvangen Weglating(en) Red en (en) voor weglating(en) Er is op dit moment geen kosteninschatting beschikbaar omdat de Rabobank daar nog geen onderzoek naar heeft gedaan Informatie is niet beschikbaar 146 Rabobank Jaarverslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 147