Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank G4-10 Aantal medewerkers naar arbeidsovereenkomsten geslacht. Aantal vaste medewerkers naar type werk en geslacht. Volledig personeelsbestand naar medewerkers en werkkrachten onder toezicht en naar geslacht. Volledig personeelsbestand naar regio en geslacht. Deel van het werk van de organisatie wordt verricht door werkkrachten die wettelijk als zelfstandige zijn erkend, of door andere personen dan medewerkers of werkkrachten onder toezicht, waaronder medewerkers en medewerkers onder toezicht van aannemers. Jaarverslag: Duurzaamheid Feiten en cijfers, zie pag 131 Externe Medewerkers Rabo Vastgoed Groep in NL geen data beschikbaar Aanzienlijke schommelingen in aantallen medewerkers (zoals seizoensschommelingen in de werkgelegenheid in het toerisme of de landbouw) G4-11 Percentage medewerkers dat onder een collectieve arbeidsovereenkomst valt G4-12 Toeleveringsketen van de verslaggevende organisatie G4-13 Significante veranderingen tijdens de verslagperiode wat betreft omvang, structuur, eigendom of toeleveringsketen G4-14 Toelichting over de toepassing van het voorzorgsprincipe door de verslaggevende organisatie G4-15 Extern ontwikkelde economische, milieugerelateerdeen sociale handvesten, principes of andere initiatieven die de organisatie onderschrijft of bekrachtigt Jaarverslag: Duurzaamheid Feiten en cijfers, zie pag 131 Jaaroverzicht: Waardecreatiemodel, www.rabobank.com/nl/ about-rabobank/results-and-reports/annual-review/2015/ how-we-create-value/index.html Jaarverslag: 2015: Eén Rabobank, zie pag 158 Jaarverslag: Onze Inzet, zie pag 68 www.rabobank.com/nl/imaaes/rabobank-klimaat-statement. pdf Rabobank omarmt United Nations Global Compact Natural Capital Declaration UNEPFI Tripartite Declaration of Principles concerning Multinational Enterprises and Social Policy Principles for multinational enterprises and social policy (ILO) Equator Principles OECD Guidelines for multinational enterprises www.rabobank.com/en/about-rabobank/in-society/ sustainabilitv/policv/index.html 142 Rabobank Jaarverslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 143