Bijlagen bij het maatschappelijk verslag 2015 Bijlage 5 GRI-index Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank Algemene standaard informatie-voorziening Indicator Informatievoorziening Plaats onderdeel informatievoorziening Weglating(en) Reden (en) voor weglating(en) Strategie en analyse G4-1 Verklaring van de hoogste beslissingsbevoegde van de organisatie Jaarverslag: Bestuursverslag: Bericht van de voorzitter, zie paq 2 G4-2 Beschrijving van belangrijke gevolgen, risico's en mogelijkheden Jaarverslag: Strategie - Eén rabobank: sterker en dichterbij, zie paa 12 Jaarverslag: Risicomanagement, zie pag 86 Jaaroverzicht: Onze omgeving, www.rabobank.com/nl/ about-rabobank/results-and-reports/annual-review/2015/ rabobank-in-2015/index.html Jaaroverzicht: Materialiteitsmatrix.www.rabobank.com/nl/ about-rabobank/results-and-reports/annual-review/2015/ stakeholder-dialoaue/index.html www.rabobank.com/nl/images/201412Samenduurzaamster kerNL.odf Trends risico's en kansen korte en lange termijn zijn verwoord in 'Samen Duurzaam Sterker' en de Key Performance Indicatoren voor duurzaamheid. Resultaten korte en lange termijn: Jaarverslag: Onze bijdrage aan duurzame ontwikkeling, kerncijfers, zie pag 54 Jaarverslag: Onze bijdrage aan duurzame ontwikkeling, management en organisatie, zie pag 53 Organisatieprofiel G4-3 Naam van de organisatie www.rabobank.com Jaarverslag: Colofon G4-4 Voornaamste merken, producten en/of diensten Producten Diensten (www.rabobank.com/en/products- services/index.html) G4-5 Locatie van het hoofdkantoor van de organisatie Jaarverslag: Colofon www.rabobank.com/en/locate-us/index.html G4-6 Het aantal landen waar de organisatie actief is en namen van landen met ofwel grootschalige bedrijfsactiviteiten, ofwel met specifieke relevantie voor de duurzaamheidskwesties die in het verslag aan de orde komen www.rabobank.com/en/locate-us/index.html G4-7 Eigendomsstructuur en de rechtsvorm www.rabobank.com/nl/about-rabobank/backaround- stories/cooperative/rabobank-towards-a-new-aovernance- structure.html G4-8 Afzetmarkten (inclusief geografische verdeling, sectoren die worden bediend en soorten klanten/begunstigden) Jaarverslag: Profiel van Rabobank Groep, zie paa 10 www.rabobank.com/en/about-rabobank/profile/index.html G4-9 Omvang van de verslaggevende organisatie Resultaat Jaarverslaa: Performance Rabobank Groep, zie paa 16 Capitalisatie Geconsolideerde jaarcijfers, zie paa 116 Personeelscijfers en aantal vestigingen www.rabobank.com/nl/about-rabobank/profile/who-we-are/ index.html Jaarverslag: Profiel Rabobank, zie paa 10 Hoeveelheid service verleend Financiële diensten aan 8,6 miljoen klanten. 141 Bijlagen bij het maatschappelijk verslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 142