Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank SDG 13: Take urgent action to combat climate change and its impacts. SDG 14: Conserve and sustainably use the oceans, seas and marine resources for sustainable development. Spelende kinderen en de blauwe vinvis In 2020 hebben al onze zakelijke klanten optimaal toegang tot onze voor hen relevante duurzaamheidskennis en is van iedere grotere zakelijke klant de duurzaamheidprestatie vastgelegd in een klantfoto. (zie pag 62) SDG 15: Protect, restore, and promote sustainable use of terrestrial ecosystems, sustainably manage forests, combat desertification and halt and reverse land degradation and halt biodiversity loss. SDG 16: Promote peaceful and inclusive societies for sustainable development, provide access to justice for all and build effective, accountable and inclusive institutions at all levels. SDG 17: Strengthen the means of implementation and revitalize the global partnership for sustainable development. Door hogere energie-efficiënte, vermijding en verduurzaming van mobiliteit en overige diensten, streven we ernaar de C02-uitstoot per fte per jaar in 2020 te verlagen met 10% ten opzichte van 2013. (zie pao 68) We formuleren onze visie op kansen voor verduurzaming van de agrarische waardeketens van soja, palmolie, rietsuiker, bosbouw, rundvlees, zuivel, vis, koffie, cacao en biomaterialen. We delen onze visie en participeren actief in Round Tables of vergelijkbare initiativen om de verduurzaming van deze agrarische waardeketens te versnellen en werken met onze klanten samen om de uitkomst van deze dialogen zakelijk succesvol in hun bedrijfsvoering te integreren. (zie pag 60) Investeren in energiebesparing en windenergie Food Agribusiness Principes C02-vriendeliik beleggen bii de Rabobank Voeden van de wereld vraagt om duurzame vis In 2020 hebben al onze zakelijke klanten optimaal toegang tot onze voor hen relevante duurzaamheidskennis en is van iedere grotere zakelijke klant de duurzaamheidprestatie vastgelegd in een klantfoto. (zie pag 62) 140 Rabobank Jaarverslag 2015

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 141