Bestuurders Samenstelling raad van bestuur Rabobank Inhoudsopgave Bestuursverslag Corporate governance Jaarrekening Rabobank Groep Jaarrekening Rabobank Pillar 3 In 2015 werd de raad van bestuur gevormd door de heren: Wiebe D ra ij e r (W.), voorzitter Bert Bruggink (A.), Chief Financial Risk Officer Ralf Dekker (R.J.), Chief Operational Officer Berry Marttin (B.J.), Markten Rural Retail Buitenland Rien Nagel (H.), Markten Rural Retail Nederland Jan van Nieuwenhuizen (J.L.), Markten Wholesale Nederland/ Buitenland Bert Bruggink is teruggetreden per 1 januari 2016. Per gelijke datum is de functie van CFRO gesplitst in de functies van Chief Financial Officer (CFO) en Chief Risk Officer (CRO). Bas Brouwers is met ingang van 1 januari 2016 toegetreden tot de raad van bestuur van de Rabobank in de functie van CFO. Op 10 februari 2016 heeft de Rabobank het voornemen bekend gemaakt om Petra van Ploeken te benoemen tot CRO.Totdat de benoeming van Petra van Ploeken is goedgekeurd door de externe toezichthouder, vervult Wiebe Draijer op interim basis de functie van CRO. Flieronder treft u meer informatie aan over de leden van de raad van bestuur, gebaseerd op de samenstelling van de raad van bestuur vanaf 1 januari 20161. 1 Informatie over de opleiding, loopbaan, nevenfuncties en personalia van de leden van de raad van bestuur treft u aan op https://www.rabobank.com/nl/about-rabobank/profile/oraanisation/board/executive-board-members.html 113 Bestuurders

Jaarverslagen Rabobank | 2015 | | pagina 114