Colofon Uitgave Rabobank Directoraat Communicatie Corporate Affairs Over het Jaarverslag De Rabobank heeft zowel de financiële informatie als de hoofdlijnen van de maatschappelijke verantwoordingsinformatie geïntegreerd in het Jaarverslag 2014 Rabobank Groep. Dit verslag is onder andere gebaseerd op de jaarrekeningen en overige gegevens van Rabobank Nederland als bedoeld in BW 2 titel 9. Bedoelde verslagen zijn/worden krachtens wettelijk voorschrift na vaststelling van de jaarrekeningen van Rabobank Nederland door de algemene vergadering gedeponeerd ten kantore van het handelsregister bij de Kamer van Koophandel onder nummer 30.046.259. De algemene vergadering staat gepland op 18 juni 2015. Bij de jaarrekeningen van Rabobank Nederland is een controleverklaring als bedoeld in artikel 2:393 lid 5 BW afgegeven. Deze verklaring heeft de vorm van een goedkeurende verklaring. De accountant heeft in zijn verklaring niet in het bijzonder de aandacht gevestigd op bepaalde zaken. Het hoofdstuk Verslag raad van commissarissen Rabobank Nederland maakt geen deel uit van het wettelijk jaarverslag. Dit verslag is opgesteld in overeenstemming met de G4-richtlijnen van het Global Reporting Initiative in overeenstemming met de comprehensive-optie.. De inhoud van het maatschappelijk deel van de verslaglegging van de Rabobank is volledig geverifieerd door KPMG Sustainability en voorzien van een assurance-rapport met een zogenoemde redelijke mate van zekerheid. Het maatschappelijk deel van het jaarverslag is een integraal onderdeel van het jaarverslag. Op de corporate website is een document (Maatschappelijke verslaglegging 2014) geplaatst waaraan het maatschappelijk deel van het jaarverslag is ontleend. Jaarberichtgeving In 2015 publiceert de Rabobank Groep de volgende verslagleggingsdocumenten: Jaarbericht 2014 Rabobank Groep - Annual Summary 2014 Rabobank Group Jaarverslag 2014 Rabobank Groep - Annual Report 2014 Rabobank Group Geconsolideerde jaarrekening 2014 Rabobank Groep - Consolidated Financial Statements 2014 Rabobank Group Jaarrekening 2014 Rabobank Nederland - Financial Statements 2014 Rabobank Nederland Capital Adequacy and Risk Management Report 2014 (Pillar 3) Halfjaarverslag 2015 Rabobank Groep - Interim Report 2015 Rabobank Group Jaarverslag 2014 Rabobank Groep

Jaarverslagen Rabobank | 2014 | | pagina 159