Controleverklaring van de onafhankelijke accountant Aan: De Algemene Vergadering van Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. De in dit verslag op pagina 148 tot en met 155 opgenomen jaarcijfers 2014, bestaande uit de geconsolideerde balans per 31 december 2014, geconsolideerde winst-en-verliesrekening, geconsolideerd overzicht van gerealiseerde en niet-gerealiseerde resultaten, geconsolideerd vermogensoverzicht, geconsolideerd overzicht van kasstromen en bedrijfssegmenten over 2014, zijn ontleend aan de gecontroleerde geconsolideerde jaarrekening 2014 van Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. (hierna: 'Rabobank') te Amsterdam. Wij hebben een goedkeurend oordeel verstrekt bij die jaarrekening in onze controleverklaring van 31 maart 2015. De jaarcijfers 2014 bevatten niet alle toelichtingen die zijn vereist op basis van International Financial Reporting Standards zoals aanvaard binnen de Europese Unie en Titel 9 Boek 2 BW. Het kennisnemen van de jaarcijfers 2014 kan derhalve niet in de plaats treden van het kennis nemen van de gecontroleerde geconsolideerde jaarrekening 2014 van Rabobank. Verantwoordelijkheid van de raad van bestuur De raad van bestuur is verantwoordelijk voor het opstellen van de jaarcijfers 2014 in overeen stemming met de gecontroleerde geconsolideerde jaarrekening 2014 en de daarin opgenomen grondslagen voor financiële verslaggeving. Verantwoordelijkheid van de accountant Onze verantwoordelijkheid is het geven van een oordeel over de jaarcijfers 2014 op basis van onze werkzaamheden, uitgevoerd in overeenstemming met Nederlands Recht, waaronder de Nederlandse Standaard 810, 'Opdrachten om te rapporteren betreffende samengevatte financiële overzichten'. Oordeel Naar ons oordeel zijn de jaarcijfers 2014 in alle van materieel belang zijnde aspecten consistent met de gecontroleerde geconsolideerde jaarrekening 2014 van Rabobank en in overeenstemming met de daarin opgenomen grondslagen voor financiële verslaggeving. Amsterdam, 31 maart 2015 Ernst Young Accountants LLP w.g. drs. C.B. Boogaart RA Jaarverslag 2014 Rabobank Groep

Jaarverslagen Rabobank | 2014 | | pagina 157