Rabobank Groep wereldwijd aanwezig De Rabobank Groep is met de Rabobank en haar dochterondernemingen actief in 47 landen, inclusief Nederland. Rabobank International is actief in 30 landen met kantoren in 654 vestigingsplaatsen. Daarnaast heeft Rabo Development minderheidsbelangen in zeven partner- banken en biedt advies en ondersteuning in diverse projecten. Ten slotte onder steunt de Rabobank Foundation projecten in 25 landen. De landen waar Rabobank een minderheidsbelang heeft of met projecten actief is, worden niet meegeteld in de opsomming van 47 landen van de Rabobank Groep. Op www.rabobank.com staat meer informatie over vestigingen en kantoren van Rabobank International, zoals adres- en contactgegevens. Situatie op 31 december 2011 Rabobank Groep Rabobank International Rabobank Foundation (47 landen) (30 landen) (25 landen) Argentinië Mauritius Argentinië Rusland Bolivia Mali Australië Mexico Australië Singapore Brazilië Mexico Bahrein Nederland België Spanje Cambodja Mozambique België Nieuw-Zeeland Brazilië St. Maarten Columbia Nederland Brazilië Noorwegen Canada Turkije Ecuador Nicaragua Canada Oman Chili Verenigde Staten Ethiopië Peru Chili Oostenrijk China Filipijnen Rwanda China Polen Curasao Ghana Senegal Curasao Portugal Duitsland India Sri Lanka Denemarken Qatar Frankrijk Indonesië Tanzania Duitsland Roemenië Groot Brittannië Ivoorkust Uganda Finland Rusland Ierland Kenia Vietnam Frankrijk Singapore India Laos Groot Brittannië Spanje Indonesië Guernsey St. Maarten Italië Rabo Development Flongarije Taiwan Japan (13 landen) Ierland Tsjechische Republiek Kaaiman Eilanden India Turkije Luxemburg Brazilië5 Paraguay5 Indonesië Verenigde Arabische Maleisië China5 Rwanda5 Italië Emiraten Mauritius Ethiopië Tanzania5 Japan Verenigde Staten Mexico Filipijnen Vietnam Kaaiman Eilanden Zuid Korea Nederland Ghana Zambia5 Luxemburg Zweden Nieuw-Zeeland India Maleisië Zwitserland Polen Ivoorkust Mozambique5 5) Partnerbank 25 Strategisch kader Coöperatieve identiteit

Jaarverslagen Rabobank | 2011 | | pagina 26