Colofon Uitgave Rabobank Nederland Directoraat Communicatie Over het Jaarverslag De Rabobank heeft de financiële en maatschappelijke verantwoordingsinformatie geïntegreerd in het Jaarverslag 2011 Rabobank Groep. Dit verslag is onder andere gebaseerd op de jaarrekeningen en overige gegevens van Rabobank Nederland als bedoeld in BW 2 titel 9. Bedoelde verslagen zijn/worden krachtens wettelijk voorschrift na vaststelling van de jaarrekeningen van Rabobank Nederland door de algemene vergadering gedeponeerd ten kantore van het handelsregister bij de Kamer van Koophandel onder nummer 30.046.259. De algemene vergadering staat gepland op 14 juni 2012. Bij de jaarrekeningen van Rabobank Nederland is een controleverklaring als bedoeld in artikel 2:393 lid 5 BW afgegeven. Deze verklaring heeft de vorm van een goedkeurende verklaring. De accountant heeft in zijn verklaring niet in het bijzonder de aandacht gevestigd op bepaalde zaken. Het hoofdstuk Verslag raad van commissarissen Rabobank Nederland maakt geen deel uit van het wettelijk jaarverslag. Dit verslag is opgesteld in overeenstemming met de G3-richtlijnen van het Global Reporting Initiative. De MVO-gerelateerde inhoud van dit verslag is ontleend aan het document 'Maatschappelijk verantwoord ondernemen 2011 Rabobank Groep'. Dit document, inclusief de MVO feiten en cijfers, is voorzien van een assurancerapport door een externe onafhankelijke auditor. Jaarberichtgeving In 2012 publiceert de Rabobank Groep de volgende verslagleggingsdocumenten in het Nederlands en het Engels: - Jaarbericht 2011 Rabobank Groep - Annual Summary 2011 Rabobank Group - Jaarverslag 2011 Rabobank Groep - Annual Report 2011 Rabobank Group - Geconsolideerde jaarrekening 2011 Rabobank Groep - Consolidated Financial Statements 2011 Rabobank Group - Jaarrekening 2011 Rabobank Nederland - Financial Statements 2011 Rabobank Nederland - Halfjaarverslag 2012 Rabobank Groep - Interim Report 2012 Rabobank Group De jaarberichtgeving van de Rabobank Groep is online beschikbaar op: www.rabobank.com/jaarverslagen en www.rabobank.com/annualreports. De kerngegevens zijn eveneens beschikbaar voor de mobiele telefoon op: http://rn.kerngegevensrabobank.nl http://rn.keyfiguresrabobank.com Materiaalgebruik De Rabobank Groep gebruikt bij de vervaardiging van het drukwerk minder milieubelastende materialen. Contact jaarverslagen@rn.rabobank.nl Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. (Rabobank Nederland) Rabobank Nederland, Croeselaan 18, Postbus 17100, 3500 HG Utrecht, Nederland 030 216 0000

Jaarverslagen Rabobank | 2011 | | pagina 118