Verklaring van de onafhankelijke accountant Werkzaamheden Oordeel Aan de raad van bestuur en de raad van commissarissen van Rabobank Nederland Opdracht Wij hebben gecontroleerd of de in dit verslag op pagina 106 tot en met 112 opgenomen geconsolideerde balans per 31 december 2010, geconsolideerde winst-en-verliesrekening, geconsolideerd overzicht van gerealiseerde en niet-gerealiseerde resultaten, geconsolideerd vermogensoverzicht, geconsolideerd overzicht van kasstromen en overzicht verkorte bedrijfs- segmenten over 2010 - hierna jaarcijfers - van Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleen- bank B.A. (Rabobank Nederland) te Amsterdam op de juiste wijze zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde geconsolideerde jaarrekening 2010 van Rabobank Nederland. Bij die jaarrekening hebben wij op 28 februari 2011 een goedkeurende controleverklaring verstrekt. De raad van bestuur van Rabobank Nederland is verantwoordelijk voor het opstellen van de jaarcijfers in overeenstemming met de grondslagen zoals gehanteerd in de geconsolideerde jaarrekening 2010 van Rabobank Nederland. Het is onze verantwoordelijkheid een controle verklaring inzake de jaarcijfers te verstrekken. Wij hebben onze controle verricht in overeenstemming met Nederlands recht, waaronder de Nederlandse controlestandaarden. Dit vereist dat wij voldoen aan de voor ons geldende ethische voorschriften en dat wij onze controle zodanig plannen en uitvoeren dat een redelijke mate van zekerheid wordt verkregen dat de jaarcijfers op de juiste wijze zijn ontleend aan de jaarrekening. Wij zijn van mening dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Naar ons oordeel zijn de jaarcijfers in alle van materieel belang zijnde aspecten op de juiste wijze ontleend aan de jaarrekening. Toelichting Wij vestigen er de aandacht op dat voor het inzicht dat vereist is voor een verantwoorde oordeelsvorming omtrent de financiële positie en de resultaten van Rabobank Groep en voor een toereikend inzicht in de reikwijdte van onze controle de jaarcijfers dienen te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij op 28 februari 2011 verstrekte goedkeurende controleverklaring. Deze toelichting doet geen afbreuk aan ons oordeel. Amsterdam, 28 februari 2011 Ernst Young Accountants LLP w.g. mr. drs. G.H.C. de Méris RA 113 Verklaring van de onafhankelijke accountant

Jaarverslagen Rabobank | 2010 | | pagina 114