Accountantsverklaring Colofon Opdracht Wij hebben gecontroleerd of de in dit verslag op pagina 114 tot en met 119 opgenomen geconsolideerde balans per 31 december 2007, geconsolideerde winst-en-verliesrekening, geconsolideerd vermogensoverzicht, geconsolideerde resultaatverdeling naar bedrijfsseg- menten en het geconsolideerd overzicht van kasstromen over 2007 - hierna jaarcijfers - van Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. (Rabobank Nederland) te Amsterdam op de juiste wijze zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde geconsolideerde jaarrekening 2007 van Rabobank Nederland. Bij die jaarrekening hebben wij op 4 maart 2008 een goed keurende accountantsverklaring verstrekt. De raad van bestuur van Rabobank Nederland is verantwoordelijk voor het opstellen van de jaarcijfers in overeenstemming met de grond slagen zoals gehanteerd in de geconsolideerde jaarrekening 2007 van Rabobank Nederland. Het is onze verantwoordelijkheid een accountantsverklaring inzake de jaarcijfers te verstrekken. Werkzaamheden Wij hebben onze controle verricht in overeenstemming met Nederlands recht. Dienovereen komstig dienen wij onze controle zodanig te plannen en uit te voeren dat een redelijke mate van zekerheid wordt verkregen dat de jaarcijfers op de juiste wijze zijn ontleend aan de jaarrekening. Wij zijn van mening dat de door ons verkregen controle-informatie voldoende en geschikt is als basis voor ons oordeel. Oordeel Naar ons oordeel zijn de jaarcijfers in alle van materieel belang zijnde aspecten op de juiste wijze ontleend aan de jaarrekening. Toelichting Wij vestigen er de aandacht op dat voor het inzicht dat vereist is voor een verantwoorde oordeelsvorming omtrent de financiële positie en de resultaten van Rabobank Groep en voor een toereikend inzicht in de reikwijdte van onze controle de jaarcijfers dienen te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij op 4 maart 2008 verstrekte goedkeurende accountants verklaring. Deze toelichting doet geen afbreuk aan ons oordeel. Utrecht, 4 maart 2008 Ernst Young Accountants namens deze mr. drs. G.H.C. de Méris RA 120 Rabobank Groep Jaarverslag 2007 Uitgave Rabobank Nederland, Directoraat Communicatie Redactie Geoffrey van Diessen, Smink, Van der Ploeg Jongsma Concept vormgeving Beukers Scholma, Haarlem Vormgeving Borghouts Design, Haarlem Fotografie DutchPhotography, Amsterdam Edwin Walvisch, Heemstede Internet Bit Squad Multimedia, Rosmalen Coördinatie grafische productie Kobalt BV, Amstelveen Lithografie NEROC'VGM, Amsterdam Druk Thieme, Amsterdam Materiaalgebruik Bij de vervaardiging van het drukwerk werd gebruik gemaakt van minder milieubelastende materialen. Bij de druk werd Novavit Bio mineraalolievrije inkt gebruikt op 240 grams Muncken Polar en 130 grams Arctic the Volume (FSC-gecertificeerd). Publicatie Deze publicatie en de afzonderlijke uitgave 'Rabobank Groep Geconsolideerde jaarrekening 2007', en de jaarrekening vormen het jaarverslag, de jaarrekening en de overige gegevens van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. Openbaarmaking De uitgave 'Rabobank Groep Gecon solideerde jaarrekening 2007', en de jaarrekening worden na vaststelling gedeponeerd ten kantore van het handelsregister bij de Kamer van Koophandel onder nummer 30.046.259. Jaarverslagen De Rabobank Groep publiceert de volgende jaarverslagen: - Jaarverslag 2007 (Nederlands en Engels, april 2008) - Geconsolideerde jaarrekening 2007 (Nederlands en Engels, april 2008) - Maatschappelijk jaarverslag 2007, op internet (Nederlands en Engels, april 2008) - Halfjaarverslag 2008 (Nederlands en Engels, september 2008) Exemplaren van deze verslagen zijn aan te vragen bij Rabobank Nederland: jaarverslagen@rn.rabobank.nl Alle jaarverslagen zijn te raadplegen op internet: www.rabobankgroep.nl/jaarverslagen

Jaarverslagen Rabobank | 2007 | | pagina 64