Athlon ROBECO Sarasin de lage landen 0 Rabo Bouwfonds FGtJbank obvion Bit ier |xK EUREKO SCHRETLEN&CO Dochters De Rabobank Groep voert in Nederland meerdere financiële merken op verschillende markten. Deze merken vullen elkaar aan en versterken de Rabobank Groep als één coherent geheel. Dit draagt bij aan het bereiken van de gewenste klantwaarde en continuïteit van de Rabobank Groep. Robeco, opgericht in 1929 te Rotterdam, biedt beleggingsproducten en -diensten voor parti culiere beleggers wereldwijd aan. Particulieren worden zowel via banken en andere distribu tiepartners bediend als via directe kanalen. Het productaanbod omvat aandelenbeleggingen en vastrentende beleggingen, geldmarkt- en vastgoedfondsen, en alternative investments, zoals private equity, hedgefondsen en gestructureerde producten. Directievoorzitter Robeco: Drs. George Möller (G.A.) Schretlen Co is de vermogensbank binnen de Rabobank Groep. De onderneming richt zich primair op vermogende particulieren en middelgrote instellingen met vermogensbeheer en -advies, gecombineerd met vermogensplanning. Behalve het hoofdkantoor in Amsterdam heeft Schretlen Co vestigingen in Apeldoorn, Heerenveen, Rotterdam en Waalre. Directievoorzitter Schretlen Co: Gerbert Mos MBA (G.A.) Bank Sarasin, opgericht in 1841 is een van de leidende Zwitserse private-bankinginstellingen. Haar kernactiviteiten bestaan uit beleggingsadvies en vermogensbeheer voor welgestelde particuliere en institutionele klanten, en ook het beheer van beleggingsfondsen. Tot haar aanvullende diensten behoren corporate fïnance en financiële analyse. Bij Sarasin Groep werken circa 1.200 medewerkers en is internationaal actiefin acht landen in Europa, in Azië en in het Midden-Oosten. Directievoorzitter Sarasin: Joachim Straehle (J.H.) partners in finance CAR LEASE Het Institute for Research and Investment Services (IRIS) is het researchinstituut van de Rabo bank en Robeco en richt zich uitsluitend op de particuliere belegger. Sinds 1 januari 2005 is IRIS een joint venture tussen de Rabobank en Robeco. Hierdoor kan IRIS beter functioneren als interne dienstverlener voor de Rabobank en Robeco op het gebied van publishing en onafhankelijke research. Directievoorzitter IRIS: Prof. dr. Lex Hoogduin (L.H.) De Lage Landen biedt flexibele producten aan op het gebied van activafinanciering om producenten, vendoren en distributeurs te helpen hun producten aan te bieden in Europa, Amerika, Azië/Pacific, Australië en Nieuw-Zeeland. Met een aanwezigheid in 29 landen voor ziet De Lage Landen elke relatie van een competitief voordeel. In de Nederlandse thuismarkt is De Lage Landen aanbieder van een breed pakket van lease- en handelsfïnancierings- producten direct aan de markt en aan klanten van de lokale Rabobanken. Met ruim 120.000 auto's is Athlon Car Lease een prominente speler in Nederland op het gebied van autoleasing. Daarnaast heeft Athlon haar eigen verhuurvloot. Athlon heeft ruim 600 medewerkers in Nederland en is een dochteronderneming van De Lage Landen. Directievoorzitter De Lage Landen: Karei Schellens (C.A.C.M.) Directievoorzitter Athlon: Richard Sikkel (R.) Rabo Bouwfonds is een vooraanstaande vastgoedonderneming met drie op vastgoed gerichte kernactiviteiten: ontwikkelen, financieren en investment management. Rabo Bouwfonds opereert op de particuliere en zakelijke markt en behoort tot de grootste vastgoedonder nemingen van Europa. Binnen Rabo Bouwfonds zijn Bouwfonds Property Development en Rabo Vastgoed verantwoordelijk voor het ontwikkelen van vastgoed. Het financieren van vastgoed is in handen van FGH Bank, via haar eigen label en via de labels Nederlandse Hypotheekbank en Rijnlandse Hypotheekbank. Bouwfonds Asset Management is verant woordelijk voor de vastgoedbeleggingen. Via Fondsenbeheer levert Rabo Bouwfonds een prominente ondersteunende bijdrage aan de ontwikkeling en financiering van maatschap pelijk vastgoed. Rabo Bouwfonds heeft circa 1.800 medewerkers in dienst en is actief in meerdere Europese landen. Directievoorzitter Rabo Bouwfonds: Drs.Tjalling Halbertsma (T.B.) Directievoorzitter FGH Bank: Peter Keur (P.C.) 26 Rabobank Groep Jaarverslag 2007 Zoekaliehuizen.nl bai k Ongewoon. Ondernemend. \%\terpolis Obvion verstrekt hypotheken en eenvoudige financiële producten en richt zich daarbij op de markt van de onafhankelijke intermediair. Obvion is een samenwerkingsverband van de Rabobank Groep en het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Directievoorzitter Obvion: Drs. Roy van Diem (R.) Zoekallehuizen.nl is de zoekmachine die dagelijks vrijwel alle websites van makelaars afspeurt. Bovendien neemt zoekallehuizen.nl ook alle websites mee waarop het woning aanbod van particulieren staat. Zoekallehuizen.nl heeft het woningaanbod van zowel NVM makelaars, LMV makelaars, VBO makelaars en makelaars die niet zijn aangesloten bij een makelaarsorganisatie. Directievoorzitter Zoekallehuizen.nl: Mr. Gijs den Hollander (G.D.) Bizner is de eerste zakelijke internetbank zonder accountmanagers en zonder kantoren, maar mét selfservice. Ondernemers kunnen bij Bizner 24 uur per dag online zélf alle finan ciële basisproducten - waaronder bankpassen, creditcards, leningen en termijndeposito's - aanschaffen, beheren en wijzigen. Directievoorzitter Bizner Bank: Drs. Frank Klemann MBA (FJ.A.) Rembrandt Fusies Overnames is een onafhankelijke organisatie met als kernactiviteit advi sering en begeleiding bij koop en verkoop van ondernemingen. Rembrandt Fusies Over names richt zich op eigenaren van kleinere en middelgrote familiebedrijven die een oplossing zoeken voor hun opvolging en op ambitieuze ondernemers met uitbreidings plannen. Directievoorzitter Rembrandt Fusies Overnames: Drs. Ferdi Kramer (F.T.) Deelnemingen Eureko is een financiële dienstverlener op het gebied van verzekeringen. Het hoofdkantoor staat in Zeist, daarnaast heeft Eureko ondernemingen in tien Europese landen. Eureko heeft de ambitie de verzekeringsactiviteiten uit te breiden op haar huidige Europese markten. Daarnaast wil het bedrijf nieuwe markten betreden die passen binnen haar strategie. De Rabobank heeft een belang van 39% in Eureko. Interpolis biedt een breed assortiment schade-, zorg- en levensverzekeringen voor zowel particulieren als bedrijven. Met meer dan een miljoen particulieren en enkele honderd duizenden bedrijven als klant is Interpolis een van de belangrijkste aanbieders in de Nederlandse verzekeringsmarkt. In de agrarische sector is Interpolis marktleider. Interpolis verkoopt verzekeringen via kantoren van de Rabobank en een aantal zelfstandige tussen personen. Interpolis is een dochteronderneming van Eureko. Directievoorzitter Eureko: Drs. Maarten Dijkshoorn AAG (M.W.) Directievoorzitter Interpolis: Joop Kanen (J.C.G.) 27 Over de Rabobank Groep

Jaarverslagen Rabobank | 2007 | | pagina 16