Bestuurders en commissarissen Rabobank Nederland Bert Bruggink Piet Moerland Raad van bestuur Drs. Bert Heemskerk (H.) voorzitter - Audit Rabobank Groep - Communicatie - Juridische en Fiscale Zaken - Personeel (Corporate) - Toezicht Compliance - Kennis en Economisch Onderzoek I - Bestuurssecretariaat Drs. Hans ten Cate (J.C I - Rabobank International (Rl) Management Board Rabobank International (MBRI), voorzitter Regionaal management Amerika/Azië/ Europa CFRO-domein Rl - Bijzonder Beheer - Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen - Vastgoed - Robeco Ir. Piet van Schijndel (P.J.A.) - Particulieren - Private Banking - Groep ICT - Leasing - Control Rabobank - Group Risk Management - Kredietrisicomanagement -Treasury - Investor Relations Rabobank International (Rl) Managing Board Rabobank International (MBRI), plaatsvervangend voorzitter COO-domein Rl Corporate Clients Nederland Financial Markets Corporate Finance Trade Commodity Finance Private Equity Dr. Piet Moerland (P.W, Coöperatie Bestuur Aangesloten Banken Personeel (Aangesloten Banken) MKB Shared Services Facilities Bestuurssecretaris Drs. Rens Dinkhuijsen (L.A.M.) Raad van commissarissen Prof. dr. Lense Koopmans (L.), voorzitter Ing. Antoon Vermeer (A.J.A.M.), plaatsvervangend voorzitter Prof. mr. Sjoerd Eisma (S.E.), secretaris Drs. Leo Berndsen (LJ.M.) Ir. Bernard Bijvoet (B.) Dr. ir.Teun de Boon (T.) Prof. dr. ir. Louise Fresco (L.O.) Rinus Minderhoud (M.) Mr. Paul Overmars (P.F.M.) Ir. Hans van Rossum (J.A.A.M.), plaatsvervangend secretaris Ir. Herman Scheffer (H.C.) Prof dr. ir. Martin Tielen (MJ.M.) Dr. ir. Aad Veenman (A.W.) Prof. dr. Arnold Walravens (A.H.C.M.) Voor meer informatie www.rabobankgroep.nl 8 Rabobank Groep jaarverslag 2006 Bestuurders en commissarissen Rabobank Nederland I 9

Jaarverslagen Rabobank | 2006 | | pagina 7