Accountantsverklaring Personal ia Rabobank Wij zijn van oordeel dat de in dit jaarverslag op pagina 98 tot en met 103 opgenomen geconsolideerde balans, winst en-verliesrekening, vermogensoverzicht, resultaatverdeling naar bedrijfssegmenten en overzicht van kasstromen, als mede de daaraan ter vergelijking toegevoegde bedragen 2005, - hierna 'overzichten'- op alle van materieel belang zijnde aspecten in overeenstemming zijn met de geconso lideerde jaarrekening 2006 van Rabobank Groepwaarvan deze overzichten deel uitmaken. Bij deze geconsolideerde jaarrekening hebben wij op 5 maart 2007 een goedkeu rende accountantsverklaring verstrekt. Voor het inzicht dat vereist is voor een verantwoorde oordeels vorming omtrent de financiële positie en de resultaten van Rabobank Groep en voor een toereikend inzicht in de reik wijdte van onze controle dienen de overzichten te worden gelezen in samenhang met de volledige geconsolideerde jaarrekening 2006 waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij verstrekte accountantsverklaring. Utrecht, 5 maart 2007 Ernst Young Accountants namens deze mr. drs. G.H.C. de Méris RA 1De Rabobank Groep bestaat uit de Coöperatieve Centrale Raiffeisen- Boerenleenbank B.A. te Amsterdam, de bij haar aangesloten Rabobanken, Robeco Groep N.V te Rotterdam, De Lage Landen International BV. te Eindhoven, Schretlen Co N.V. te Amsterdam, FGH Bank N V. te Utrecht, Rabohypotheekbank N.V. te Amsterdam, Onderlinge Waarborgmaatschappij Rabobanken B A. te Amsterdam, Rabo Bouwfonds Holding N.V. te Utrecht, Bank Sarasin Cie AG te Basel, Zwitserland en hun groepsmaatschappijen. 104 Rabobank Groep jaarverslag 2006 Directeuren1 Cor Broekhuyse RA (C.F.) Drs. Ralf Dekker (RJ.) Jan Dijkstra (J.D.) Tjalling Halbertsma (T.B.) Drs. André van lersel (A.AJ.M.) Mr. drs. Rob ten Heggeler (R.H.L.) Drs. Jos van Lange (J.H.P.M.) Drs. Harold Knebel (H.AJ.M.) Drs. Hans van der Linden (J.A.M.) Drs. Bert Mertens (H.HJ.) Monika Milz (M.R.) Rik Op den Brouw (H.) Mr. Thomas van Rijckevorsel (T.C.A.M.) Harry de Roo RA (J.H.) Karei Schellens (C.A.C.M.) Rutger Schellens (R.V.C.) Ronald Slaats (R.A.M.) Jaap Slotema (J.) Rinus van der Struis RE RA (M.) Sheldon Sussman (S.) Mr. Jan van Veenendaal (J.) Directies onderdelen Rabobank Groep' Alex Beleggersbank René Frijters (R.J.A.), directeur De Lage Landen International BV Karei Schellens (C.A.C.M.), voorzitter Philip Schneck Jr. (P.W.) Mr. Ronald Slaats (R.A.M.) Rolf Westmijse RA (R.) Obvion NV Drs. Roy van Diem (R.), voorzitter Drs. John Smulders (JJ.A.) Rabo Bouwfonds Holding NV Drs.Tjalling Halbertsma (T.B.), voorzitter Peter Keur (PC.) Drs. Jean Klijnen (J.L.M.J.) Drs. Jos van Lange (J.H.P.M.) Drs. ing. Henk van Zandvoort (HJ.M.) Robeco Groep NV Drs. George Möller (G.A.), voorzitter Drs. Leni Boeren (L.M.T.) Drs. Sander van Eijkern (S.) Drs. Constant Korthout (C.T.L.) Drs. Frank Kusse (F.L.) Drs. Niek Molenaar (N.F.) Sarasin Joachim Straehle (J.H.) Fidelis Goetz (FM.) Matthias Hassels (M.) Andreas Sarasin (A.R.) Eric G. Sarasin (E.G.) Marco Weber (M.) Franz von Meyenburg (F.K.) Schretlen Co NV2 Gerbert Mos MBA (G.A.), voorzitter Peter Ligtvoet (PG.) Mark Rosenberg (M.H.) 1Per 1 maart 2007 2) Per 1 april 2007

Jaarverslagen Rabobank | 2006 | | pagina 55