Bestuurders en toezichthouders Rabobank Nederland 6 Rabobank Groep jaarverslag 2005 drs. Hans ten Cate (J.C.) - Rabobank Nederland Corporate Clients - Kredietrisicomanagement (fiattering) - Bijzonder Beheer - Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen Marinus Minderhoud (M.) mr. Paul Overmars P.F.M.) ir. Hans van Rossum (J.A.A.M.) ir. Herman Scheffer (H.C.) prof. dr. ir. Martin Tielen (M.J.M.) dr. ir. Aad Veen man (A.W.) prof. dr. Arnold Walravens (A.H.C.M.) Bestuurssecretaris drs. Rens Dinkhuijsen (L.A.M.) Raad van commissarissen prof. dr Lense Koopmans (L.), voorzitter ing, Antoon Vermeer (AJ.A.M.), plaats vervangend voorzitter mr. Sjoerd Eisma (S.E.), secretaris drs. Leo Berndsen (LJ.M.) ir. Bernard Bijvoet (B.) dr. ir. Teun de Boon (T.) drs. Bert Heemskerk (H.), voorzitter - Personeel - Toezicht - Audit - Juridische en Fiscale Zaken - Communicatie - Bestuurssecretariaat - Kennis en Economisch Onderzoek drs. Rik baron van Slingelandt (D.J.M.G.) - Rabobank International Network - Global Financial Markets - Corporate Finance - Wholesale Support Raad van bestuur (met aandachtsgebieden) prof. dr. ir. Bert Bruggink (A.) - Group Accounting Control - Risicomanagement - Treasury ir. Piet van Schijndel (P.J.A.) - Particulieren - Private Banking - Groep ICT dr. Piet Moerland (P.W.) - Coöperatie Bestuur AB - MKB - Shared Services Facilities Raad van advies drs. Jan Brouwer (J.G.B.) ir. Wout Dekker (W.) drs. Derk Haank (D.) Herman Hazewinkel RA (HJ.) ir. Hans Huis in 't Veld (J.C.) Dick van Hedel (TJ.M.) mr. Roelof Hendriks (R.R.) ir. Rokus van Iperen (R.L.) drs. Dick Sluimers (D.M.) drs. Claudia Zuiderwijk (CJ.G.)

Jaarverslagen Rabobank | 2005 | | pagina 6