Colofon 96 Rabobank Groep jaarverslag 2005 Rendement eigen vermogen Nettowinst als percentage van het eigen vermogen ultimo van het voorgaande jaar. Securitisatie Het herstructureren van kredieten in de vorm van verhandelbare effecten. Tier 1-ratio Verhoudingsgetal tussen kernkapitaal en gewogen posten. Externe toe zichthouders hanteren een minimumeis van 4,0. Toetsingsvermogen De som van het kernkapitaal en het aanvullende kapitaal. Het aanvullende kapitaal bestaat uit herwaarderingsreserves, een deel van de achter gestelde schulden minus aftrekposten volgens de richtlijnen van De Nederlandsche Bank. Triple A-rating Dit is de hoogste credit rating die door rating agencies wordt toegekend. Een triple A-rating betekent dat de kredietwaardigheid van de onder neming zo hoog is dat de kans dat het bedrijf failleert minimaal is. Value at Risk Een maatstaf voor het marktrisico uit hoofde van de handelsportefeuille,' welke op basis van historische gegevens het maximaal mogelijke verlies dat de Rabobank Groep kan lijden met een waarschijnlijkheid van 97,5% binnen één dag meet. Vendor finance Het aanbieden van verkoopondersteunende financieringsproducten (waaronder leasing) via de distributiekanalen van een producent of distributeur van kapitaalgoederen. Uitgave Rabobank Nederland, Directoraat Communicatie Redactie Andries van der Bruggen (jaarrekening), Geoffrey van Diessen, Jan Dost, Sandra van Gils, Smink, Van der Ploeg Jongsma en Mare van derVen Art-direction en vormgeving Eden Design Communication, Amsterdam Borghouts Design, Haarlem Fotografie Omslag en themafotografie Tjeerd Fonk Portretten bestuursleden Joost Guntenaar, Amsterdam Tekstcorrecties Mary Pranger, Amsterdam Internet lnfo.nl, Amsterdam SiteManagement C&F Report Amsterdam Coördinatie grafische productie Kobalt BV, Amstelveen Lithografie NEROC'VGM, Amsterdam Druk Thieme, Amsterdam Materiaalgebruik Bij de vervaardiging van het drukwerk werd gebruikgemaakt van minder milieubelastende materialen. Bij de druk werd Novavit Bio mineraalolie- vrije inkt gebruikt op 250 en 130 grams Arctic Volume (FSC-gecertificeerd) Publicatie Deze publicatie en de afzonderlijke uitgave'Rabobank Groep Gecon solideerde jaarrekening 2005'en de jaarrekening vormen het jaarverslag, de jaarrekening en de overige gegevens van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. Openbaarmaking De uitgave'Rabobank Groep Geconsolideerde jaarrekening 2005'en de jaarrekening worden na vaststelling gedeponeerd ten kantore van het handelsregister bij de Kamer van Koophandel onder nummer 30.046.259. Jaarverslagen De Rabobank Groep publiceert de volgende jaarverslagen: Jaarverslag 2005 (Nederlands en Engels); Geconsolideerde jaarrekening 2005 (Nederlands en Engels); Maatschappelijk jaarverslag 2005 (Nederlands en Engels); Halfjaarverslag 2006 (Nederlands en Engels, verschijnt september 2006). Exemplaren van deze verslagen zijn op te vragen bij Rabobank Nederland, Directoraat Communicatie. Croeselaan 18,3521 CB Utrecht Postbus 17100, 3500 HG Utrecht Telefoon 030-216 3196 Fax 030-216 19 16 E-mail jaarverslagen@rn.rabobank.nl Alle jaarverslagen zijn te raadplegen op internet: www.rabobankgroep.nl/jaarverslagen

Jaarverslagen Rabobank | 2005 | | pagina 51