aring Accountantsverk Personalia Rabobank Groep 92 Rabobank Groep jaarverslag 2005 Wij hebben de geconsolideerde balans, de geconsolideerde winst en verliesrekening, het geconsolideerde vermogensoverzicht en het geconsolideerd overzicht van kasstromen - hierna jaarcijfers - van de Rabobank Groepzoals in dit verslag opgenomen op pagina 80 tot en met 86, gecontroleerd. Deze jaarcijfers zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde jaarrekening 2005 van de Rabobank Groep. Bij die jaarrekening hebben wij op 8 maart 2006 een goedkeurende accountantsverklaring verstrekt. De jaarcijfers zijn opgesteld onder ver antwoordelijkheid van de raad van bestuur van Rabobank Nederland. Het is onze verantwoordelijkheid hierbij een accountantsverklaring te verstrekken. Wij hebben vastgesteld dat de jaarcijfers in overeenstemming zijn met de jaarrekening waaraan deze zijn ontleend. Voor een vollediger inzicht in de financiële positie en de resultaten van de Rabobank Groep en de reikwijdte van onze controle dienen de jaar cijfers te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij verstrekte accountantsverklaring. Utrecht, 8 maart 2006 Ernst Young Accountants 1) De Rabobank Groep bestaat uit de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. te Amsterdam, de bij haar aangesloten Rabobanken, Robeco Groep N.V. te Rotterdam, De Lage Landen International B.V. te Eindhoven, Schretlen Co N.V. te Amsterdam, FGH Bank N.V. te Utrecht, Rabohypotheekbank N.V te Amsterdam, Onderlingen Waarborgmaatschappij Rabobanken BA te Amsterdam en hun groepsmaatschappijen. mmmmÊÊÊÊÊKÊÊiÊiÊm^^^m Personalia Rabobank Groep 93 Directeuren drs. Ralf Dekker (RJ.) Jan Dijkstra (J.D.) Henn Geukers (H.M.) Tjalling Halbertsma (T.B.) drs. André van lersel (A.AJ.M.) drs. Wouter Kolff (WJ.) drs. Jos van Lange (J.H.P.M.) drs. Hans van der Linden (J.A.M.) drs. Bert Mertens (H.H.J.) Monika Milz (M.R.) Rik Op den Brouw (H.) mr. Thomas van Rijckevorsel (T.C.A.M.) Harry de Roo RA (J.H.) mr. Sipko Schat (S.N.) Karei Schellens (C.A.C.M.) Rutger Schellens (R.V.C.) Jaap Slotema (J.) mr. Jan van Veenendaal (J.) Onderdirecteuren drs. Ad Bakermans (A.W.FJ.) drs. Aad Balm (A.M.A.W.) mr. Robin Bargmann (R.K.) Guido van Berkel (G.M.P.M) drs. Wim Boonstra (W.W.) dr. Jan Bos (JJ.) drs. Gilles Boumeester (G.V.). Jacqueline van den Brink (J.C.) Cor Broekhuyse RA (C.F.) Evert Broekmans (E.A.H.G.) drs. Edwin Brouwers RA (E.AJ.) drs. Ineke Bussemaker (I.) Ben Christiaanse (BJ.) drs. Mare Cootjans (M.A.W.) Henk Datema MBA (H.J.) Bruce Dick (B.) drs. Roy van Diem (R.) drs. Haijo Dijkstra (H.HJ.) ir. Walter van Dinther (W.H.M.M.) mr. Wim Dufourné (G.W.) drs. Dick Duit RA RO (D.) drs. Pieter Emmen (P.C.A.M.) mr. Gerard Fransen MBA (G.J.) René Frijters (R.J.A.) ir. Jan Geurts (JJ.G.) drs. Ab Gillhaus (AJ.) Rob Hartog (D.R.) Floris Henning (F.J.) mr. Cilian Jansen Verplanke (C.A.) Gerard van Kaathoven (GJ.C.M.) drs. Rob Kemna (R.A.C.) Peter Keur (P.C.) mr. Diane Kimman-Boogaard (D.A.) drs. Rob Klomps (R.F.) drs. Peter Knuvers RA RE (P.M.) mr. drs. Jan Kool RA (J.) Bart Jan Krouwel (BJ.) drs. Bram Kruimel (BJ.) drs. ing. Sjors Kruiper (SJ.) drs. Arnold Kuijpers (A.J.A.M.) Willem Lageweg (L.W.) drs. Jaap Lammers (J.C.) drs. Mariëlle Lichtenberg (M.PJ.) mr. Vincent Lokin (V.E.C.) Theo Martens (Th.H.) Adri Meijdam RA RO (AJ.) Christian Mol (C.H.A.M.) ir. Jan Molenaar (J.BJ.M) Hans van de Molengraft RA RO (J.C.) Fergus Murphy (F.) Rob Niesert (R.PJ.) Frans Overdijk RA (F.B.) Peter Norrie (P.) drs. Harrie de Poot RA (HJ.W.) Maarten Rosenberg (M.F.) mr. Marike Schaafsma (M.A.) mr, Cees Schakelaar (C.G.) Jan Schinkelshoek (J.) Ben Scholten MBA (B.) ir. Annemarie Scholtis-Van den Berg MBA (A.) Jan Schonewille (J.) mr. Jan Schuchard (J.) Gerlinde Silvis (A.G.) Ronald Slaats (RAM.) drs. ing. Marjo Smulders MJJ.) drs. ing. Frits Swinkels RE RA (GJ.P.) Jan Smits (J.W.M.) Jan van Teeffelen (J.GJ) Ben Vergouw (GJ.) Gerda Verpoorte (G.P.) drs. Niek Vogelaar (N.) Guido Vos (GJ.) drs. Willem Wagner (W.) ir. Fred Weenig (F.) drs. Alfons de Weerdt (A.L.) RolfWestmijse RA (R.) ing. Pieter Wetselaar (P.) mr. drs. Ruurd Weulen Kranenberg (R.) Hans van Zanten (J.) Per 15 maart 2006

Jaarverslagen Rabobank | 2005 | | pagina 49