Colofon 84 Rabobank Groep jaarverslag 2004 Rendement eigen vermogen Nettowinst als percentage van het eigen vermogen per jaarultimo van het voorgaande jaar. Securitisatie Herstructurering van kredieten in de vorm van verhandelbare effecten. Tier 1-ratio Verhoudingsgetal tussen kernkapitaai en gewogen posten. Externe toe zichthouders hanteren een minimumeis van 4,0. Toetsingsvermogen De som van het kernkapitaal en het aanvullende kapitaal. Het aanvul lende kapitaal bestaat uit herwaarderingsreserves, een deel van de achtergestelde schulden minus aftrekposten volgens de richtlijnen van De Nederlandsche Bank. Uitpondfinanciering Financiering van verhuurde woningen met de intentie van de klant om de woningen bij leegkomen vrij en leeg per stuk te verkopen. Value at Risk Een maatstaf voor het marktrisico uit hoofde van de handelsportefeuille, welke op basis van historische gegevens het maximaal mogelijke verlies dat de Rabobank Groep kan lijden met een waarschijnlijkheid van 99% binnen één dag meet. Vendor finance Het aanbieden van verkoopondersteunende financieringsproducten (waaronder leasing) via de distributiekanalen van een producent of distributeur van kapitaalgoederen. Triple A rating Dit is de hoogste credit rating die door rating agencies wordt toege kend. Een triple A rating betekent dat de kredietwaardigheid van de onderneming zo hoog is dat de kans dat het bedrijf failleert minimaal is. Colofon 85 Uitgave Rabobank Nederland, Directoraat Communicatie Redactie Andries van der Bruggen (jaarrekening), Jan Dost, Sandra van Gils, Mario van der List, Mare van de Ven Art-direction en vormgeving Eden Design Communication, Amsterdam Borghouts Design, Haarlem, Fotografie Omslag, Tjeerd Fonk, Portretten bestuursleden, Joost Guntenaar en Iwan Baan, Amsterdam Beeldverhalen, Getreide AG, AFFCO, Vasse Felix, Bioflora, Gruma, River Ranch, Provimi, Tereos, Hannaeng, PTPN XI, De Beeldkuil, Getty Images Tekstcorrecties Mary Pranger, Amsterdam Internet lnfo.nl, Amsterdam SiteManagement C&F Report Amsterdam Coördinatie grafische productie Kobalt BV Media Services, Amstelveen Lithografie NEROCVGM, Amsterdam Druk Thieme, Amsterdam Materiaalgebruik Bij de vervaardiging van het drukwerk werd gebruikgemaakt van minder milieubelastende materialen. Bij de druk werd Reflecta ECO mineraal- olievrije inkt gebruikt op 250 en 135 grams PhoeniXmotion Xantur. Publicatie Deze publicatie en de afzonderlijke uitgave 'Rabobank Groep Jaarrekening 2004 en overige gegevens' vormen het jaarverslag, de jaarrekening en de overige gegevens van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank B.A. Openbaarmaking De uitgave Rabobank Groep Jaarrekening 2004 en overige gegevens' wordt na vaststelling gedeponeerd ten kantore van het handelsregister bij de Kamer van Koophandel onder nummer 30.046.259. Jaarverslagen De Rabobank Groep publiceert de volgende jaarverslagen: Jaarverslag 2004 (Nederlands en Engels); Jaarrekening 2004 en overige gegevens (Nederlands en Engels); Maatschappelijk jaarverslag 2004 (Nederlands en Engels); Halfjaarverslag 2005 (Nederlands en Engels, verschijnt september 2005). Exemplaren van deze verslagen zijn op te vragen bij Rabobank Nederland, Directoraat Communicatie. Croeselaan 18,3521 CB Utrecht Postbus 17100,3500 HG Utrecht Telefoon 030-216 22 98 Fax 030-216 19 16 E-mail jaarverslagen@rn.rabobank.nl Alle jaarverslagen zijn raadpleegbaar en te downloaden via internet. www.rabobankgroep.nl/jaarverslagen

Jaarverslagen Rabobank | 2004 | | pagina 45