ring Accountantsverkla Personalia Rabobank Groep Directeuren Onderdirecteuren 80 Rabobank Groep jaarverslag 2004 Wij hebben de geconsolideerde balans, winst-en-verliesrekening, het kasstroomoverzicht en het mutatieoverzicht eigen vermogen 2004 - hierna jaarcijfers - van de Rabobank Groep', zoals in dit verslag opge nomen op pagina 72 tot en met 75, gecontroleerd. Deze jaarcijfers zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde jaarrekening 2004 van de Rabobank Groep. Bij die jaarrekening hebben wij op 7 maart 2005 een goedkeurende accountantsverklaring verstrekt. De jaarcijfers zijn opgesteld onder verantwoordelijkheid van de raad van bestuur van Rabobank Nederland. Het is onze verantwoordelijkheid hierbij een accountantsverklaring te verstrekken. Wij hebben vastgesteld dat de jaarcijfers in overeenstemming zijn met de jaarrekening waaraan deze zijn ontleend. Voor een vollediger inzicht in de financiële positie en de resultaten van de Rabobank Groep en de reikwijdte van onze controle dienen de jaar cijfers te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij verstrekte accountantsverklaring. Utrecht, 7 maart 2005 Ernst Young Accountants D De Rabobank Groep bestaat uit de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA te Amsterdam, de bij haar aangesloten Rabobanken, Interpolis NV te Tilburg, Robeco Groep NV te Rotterdam, De Lage Landen International BV te Eindhoven, Schretlen Co NV te Amsterdam, Effectenbank Stroeve NV te Amsterdam, FGH Bank NV te Utrecht, Rabohypotheekbank NV te Amsterdam, Onderlingen Waarborgmaatschappij Rabobanken BA te Amsterdam en hun groepsmaatschappijen. Personalia Rabobank Groep 81 drs. Ralf Dekker (R.J.) Jan Dijkstra (J.D.) Henn Geukers (HM.) drs. André van lersel (A.AJ.M.) drs. Wouter Kolff (WJ.) drs. Jos van Lange (J.H.P.M.) drs. Hans van der Linden (J.A.M.) drs. Bert Mertens (H.HJ.) Monika Milz MBA (M.R.) Rik Op den Brouw (H.) mr. Hanno Riedlin (H.W.E.) mr. Thomas van Rijckevorsel (T.C.A.M.) Harry de Roo RA (J.H.) mr, Sipko Schat (S.N.) Karei Schellens (C.A.C.M.) Rutger Schellens (R.V.C.) Jaap Slotema (J.) mr. Jan van Veenendaal (J.) Per 15 maart 2005 drs. Ad Bakermans (A.W.F.J.) drs. Arnold Kuijpers (A.J.A.M.) drs. Aad Balm (A.M.A.W.) Willem Lageweg (L.W.) mr. Robin Bargmann (R.K.) drs. Jaap Lammers (J.C.) drs. Wim Boonstra (W.W.) drs. Mariëlle Lichtenberg (M.P.J.) dr. Jan Bos (J.J.) mr. Vincent Lokin (V.E.C.) Jacqueline van den Brink (J.C.) Theo Martens (Th.H.) Cor Broekhuyse RA (C F.) Adri Meijdam RA RO (AJ.) Evert Broekmans (E.A.H.G.) Christian Mol (C.H.A.M.) drs. Edwin Brouwers RA (E.A.J.) ir. Jan Molenaar (J.BJ.M) Ben Christiaanse (B.J.) Hans van de Molengraft RA RO (J.C.) drs. Mare Cootjans (M.A.W.) Rob Niesert (R.P.J.) Henk Datema MBA (H.J.) Peter Norrie (P.) Bruce Dick (B.) drs. Harrie de Poot RA (H.J.W.) drs. Roy van Diem (R.) Maarten Rosenberg (M.F.) drs. Haijo Dijkstra (H.HJ.) drs. Jos Rovers MSc (J.A.M.M.) ir. Walter van Dinther (W.H.M.M.) mr. Marike Schaafsma (M.A.) mr. Wim Dufourné (G.W.) mr. Cees Schakelaar (C.G.) drs. Dick Duit RA RO (D.) Jan Schinkelshoek (J.) mr. Gerard Fransen MBA (G.J.) ir. Annemarie Scholtis-van den Berg MBA (A.) René Frijters (R.J.A.) Jan Schonewille (J.) drs. Ab Gillhaus (A.J.) mr. Jan Schuchard (J.) drs. Jan Hageraats (J.M.J.) drs. Hans Siebelink (A.J.F.) mr. Mirjam Halverhout (M.A.) Ronald Slaats (R.A.M.) Rob Hartog (D.R.) drs. ing. Frits Swinkels RE RA (GJ.P.) Floris Henning (F.J.) Jan van Teeffelen (J.G.J) mr. Machiel Jansen Schoonhoven (E.M.) Cees van Tiggelen (C.A.V.) mr. Cilian Jansen Verplanke (C.A.) Ben Vergouw (GJ.) Gerard van Kaathoven (GJ.C.M.) drs. Niek Vogelaar (N.) drs. Rob Kemna (R.A.C.) Guido Vos (G.J.) Jacob Klompien MFE (J.) drs. Willem Wagner (W.) drs. Rob Klomps (R.F.) ir. Fred Weenig (F.) drs. Peter Knuvers RA RE (P.M.) drs. Alfons de Weerdt (A.L.) mr. drs. Jan Kool RA (J.) ing. Pieter Wetselaar (P.) Bart Jan Krouwel (BJ.) mr. drs. Ruurd Weulen Kranenberg (R.) drs. Bram Kruimel (BJ.) Hans van Zanten (J.) drs. ing. Sjors Kruiper (SJ.)

Jaarverslagen Rabobank | 2004 | | pagina 43