Bestuurders en toezichthouders Rabobank Nederland 4 Rabobank Groep Jaarverslag 2003 I Piet van Schijndel I Jac Verhaegen Raad van bestuur (met aandachtsgebieden) drs. Bert Heemskerk (H.), voorzitter Personeel Financien Toezicht Audit Juridische en Fiscale Zaken Communicatie drs. Rik baron van Slingelandt (DJ.M.G.) Rabobank International Group Treasury drs. Hans ten Cate (J.C.) Rabobank Nederland Corporate Clients Kredietrisicomanagement Bijzonder kredietbeheer Duurzaamheid Jac Verhaegen (JJ.) Product-markteenheden ICT ir. Piet van Schijndel (PJ.A.) Marktmanagement Aangesloten Bankenbedrijf dr. Piet Moerland (P.W.) Staven en Diensten Aangesloten Bankenbedrijf Coöperatie Bestuurssecretaris drs. Margreet van Ee (M.G.) Bestuurders en toezichthouders 5 Raad van advies drs. Jan Brouwer (J.G.B.) drs. Bart Jan Constandse (B.J.) Wout Dekker (W.) drs. Derk Haank (D.) Herman Hazewinkel RA (HJ.) Dick van Hedel (TJ.M.) mr. Roelof Hendriks (R.) Ruud Hendriks (R.) ir. Marike van Lier Leis (M.) ir. Rokus van Iperen (R.L.) drs. Dick Sluimers (D.M.) ir. Hans Huis in 't Veld (J.C.) Rik baron van Slingelandt Raad van commissarissen prof.dr. Lense Koopmans (L.), voorzitter ing. Antoon Vermeer (A.J.A.M.), plaatsvervangend voorzitter mr. Sjoerd Eisma (S.E.), secretaris drs. Leo Berndsen (LJ.M.) ir. Bernard Bijvoet (B.) dr.ir.Teun de Boon (T.) dr.Wim Duisenberg (W.F.)*' Marinus Minderhoud (M.) ir. Hans van Rossum (J.A.A.M.) ir. Herman Scheffer (H.C.) prof. dr. ir. Martin Tielen (MJ.M.) dr. ir. Aad Veenman (A.W.) De heer Duisenberg is voorgedragen om op 24 juni 2004 door de algemene vergadering te worden benoemd tot lid van de raad van commissarissen. Hij is vanaf 1 april 2004 reeds aanwezig bij de vergaderingen.

Jaarverslagen Rabobank | 2003 | | pagina 5