Accountantsverklaring Lokale Rabobanken 74 Rabobank Groep Jaarverslag 2003 Wij hebben de geconsolideerde balans, winst-en-verliesrekening, het kasstroomoverzicht en het mutatieoverzicht eigen vermogen 2003 - hierna jaarcijfers - van de Rabobank Groep', zoals in dit verslag opge nomen op pagina 70 tot en met 73, gecontroleerd. Deze jaarcijfers zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde jaarrekening 2003 van de Rabobank Groep. Bij die jaarrekening hebben wij op 4 maart 2004 een goedkeurende accountantsverklaring verstrekt. De jaarcijfers zijn opgesteld onder verantwoordelijkheid van de raad van bestuur van Rabobank Nederland. Het is onze verantwoordelijkheid hierbij een accountantsverklaring te verstrekken. Wij hebben vastgesteld dat de jaarcijfers in overeenstemming zijn met de jaarrekening waaraan deze zijn ontleend. Voor een vollediger inzicht in de financiële positie en de resultaten van de Rabobank Groep en de reikwijdte van onze controle dienen de jaarcijfers te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarreke ning, waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij verstrekte accountantsverklaring. Utrecht, 4 maart 2004 Ernst Young Accountants De Rabobank Groep bestaat uit de Coöperatieve Centrale Raiffeissen-Boerenleenbank BA te Amsterdam, de bij haar aangesloten Rabobanken, Interpolis NV te Tilburg, Robeco Groep NV te Rotterdam, De Lage Landen International BV te Eindhoven, Schretlen Co NV te Amsterdam, Effectenbank Stroeve NV te Amsterdam, FGH Bank NV te Utrecht, Rabohypotheekbank NV te Amsterdam, Onderlinge Waarborgmaatschappij Rabobanken BA te Amsterdam en hun groepsmaatschappijen. Lokale Rabobanken 75 Groningen Aa en Hunze Midden-Twente Nijmegen Bedum-Delfzijl Hoogeveen Holten-Markelo Wijchen/Beuningen Groningen e.o. Meppel e.o. Rijssen-Enter Arnhem e.o. Midden-Groningen Norg-Peize Over-Betuwe Zuidelijk Westerkwartier Roden De Veluwe Geldermalsen e.o. De Dollard Eelde-Vries-Zuidlaren Apeldoorn Bommelerwaard Zuid Zuid-Groningen Westerbork Barneveld-Achterveld- Betuwe Noord-Groningen Zuidwolde Kootwijkerbroek Tiel-Culemborg Veendam Beekbergen Loenen Hoenderloo Wageningen-Rhenen Noordwest Groningen Zwolle Ede-Veenendaal Bommelerwaard-Noord Midden Salland Zuid-Oost Veluwe Liemerse Poort Fryslan Zuid-Salland Epe-Vaassen de Lauwers Genemuiden Hattem-Zalk Oost-Gelderland Drachten-Ureterp Vaart en Vecht Heerde-Oene-Wezep Gendringen-Ulft Bergum-Oostermeer e.o. IJsselmond Harskamp-De Valk-Lunteren Neede e.o. Gorredijk-Jubbega e.o. Dalfsen-Hasselt Nunspeet-Elburg Wehl e.o. Noordwest Friesland Noordoostpolder-Urk Nijkerk Aalten-Winterswijk Haulerwijk Flevoland Oldebroek-Kamperveen Doetinchem e.o. Heerenveen Staphorst-Rouveen Harderwijk-Ermelo-Putten Didam Sneek-ZuidwestFriesland Steen wij kerland Gemeente Voorst Doesburg-Giesbeek e.o. Leeuwarden Zwolle Voorthuizen Midden-Achterhoek Noordoost Friesland Berkel-IJssel De Stellingwerven Twente Gelderland-Zuid Graafschap-West Ootmarsum-Denekamp Ubbergen Berkelland Drenthe Geesteren-Langeveen West Maas en Waal Gaanderen-Silvolde Assen-Rolde-Smilde Oost Twente Midden Maas en Waal e.o. Varsseveld-Dinxperlo Beilen-Wijster Tubbergen Gendt-Doornenburg Bergh Borger-Klenckeland Noordwest Twente Groesbeek-Millingen a.d. Rijn Zelhem De Beek-Dal-Veste Enschede-Haaksbergen Huissen West-Drenthe Twentehof Maasdriel Emmen Twenterand Malden Per kring

Jaarverslagen Rabobank | 2003 | | pagina 40