Accountantsverklaring Vestigingen buitenland Rabobank Groep Jaarverslag 2002 Wij hebben de geconsolideerde balans, winst-en-verliesrekening, het kasstroomoverzicht en het mutatieoverzicht eigen vermogen 2002 - hierna jaarcijfers - van de Rabobank Groep', zoals in dit verslag opgenomen op pagina 62 tot en met 65, gecontroleerd. Deze jaarcijfers zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde jaarrekening 2002 van de Rabobank Groep. Bij die jaarrekening hebben wij op 6 maart 2003 een goedkeurende accountantsverklaring verstrekt. De jaarcijfers zijn opgesteld onder verantwoordelijkheid van de Raad van Bestuur van de Rabobank Groep. Het is onze verantwoordelijkheid hierbij een accountantsverklaring te verstrekken. Wij hebben vastgesteld dat de jaarcijfers in overeenstemming zijn met de jaarrekening waaraan deze zijn ontleend. Voor een vollediger inzicht in de financiële positie en de resultaten van de Rabobank Groep en de reikwijdte van onze controle dienen de jaarcijfers te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waaraan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij verstrekte accountantsverklaring. Utrecht, 6 maart 2003 Ernst Young Accountants 11 De Rabobank Groep bestaat uit de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA te Amsterdam, de bij haar aangesloten Rabobanken, Interpolis NV te Tilburg, Robeco Groep NV te Rotterdam, De Lage Landen International BV te Eindhoven, Schretlen Co NV te Amsterdam, Effectenbank Stroeve NV te Amsterdam, Rabohypotheekbank NV te Amsterdam, Onderlinge Waarborgmaatschappij Rabobanken BA te Amsterdam en hun groepsmaatschappijen Vestigingen buitenland Europa Amerika Australië Azië België Offaly Argentinië Indio Adelaide Nieuw-Zeeland China Antwerpen Roscommon Buenos Aires Julian Armidale Alexandra Beijing Brussel Sligo Brazilië La Quinta Ayr Ashburton Hongkong Zaventem Tipperary Canoas Los Angeles Brisbane Auckland Shanghai Denemarken Westmeath Sao Paulo Menlo Park Cloncurry Blenheim India Ballerup Wexford Canada New York Cooma Christchurch Mumbai Duitsland Wicklow Oakville Orange Cowra Dannevirke New Delhi Frankfurt Italië Toronto Palm Desert Darwin Dunedin Indonesië Düsseldorf Milaan Chili Palm Springs Dubbo Feilding Jakarta Langenhagen Luxemburg Santiago Rancho Mirage Emerald Gisborne Japan Finland Luxemburg Cura^ao Reedley Esperance Gore Tokyo Helsinki Oostenrijk Willemstad San Francisco Forbes Greymouth Singapore Frankrijk Salzburg Mexico Selma Geraldton Hamilton Singapore Beauvais Polen Mexico City Tecate Goondiwindi Hastings Taiwan Parijs Poznan Verenigde Thousand Palms Goulburn Invercargill Taipei Groot-Brittannië Warschau Staten Toledo Griffith Masterton Thailand Coventry Portugal Atlanta Visalia Ingham New Plymouth Bangkok Edinburgh Lissabon Bakersfield Washington Launceston Oamaru Turkije Londen Rusland Berwyn White Plains Longreach Pukekohe Istanbul Watford Moskou Blythe Wilmington Mackay Rotorua/Taupo Hongarije Spanje Boston Melbourne Taumarunui Boedapest Madrid Brawley Moree Te Kuiti Ierland Zweden Calexico Mount Gambier Te Puke Clare Sundyberg Chicago Orange Thames Cork Zwitserland Coachella Perth Timaru Donegal Genève Dallas Rockhampton Waipukurau Dublin Schlieren Des Moines Roma Wanganui Galway Zürich Dinuba Shepparton Wellington Kerry El Centro Swan Hill Whangarei Kildare Fresno Sydney Laois Greenbrae Tamworth Leitrim Hanford Toowoomba Limerick Hemet Townsville Longford Holtville Wagga Wagga Meath Honolulu Warrnambool Monaghan Imperial

Jaarverslagen Rabobank | 2002 | | pagina 35