Personalia Rabobank Groep Accountantsverklaring 68 Rabobank Groep Jaarverslag 2001 Wij hebben de geconsolideerde balans, winst-en-verliesrekening, het kasstroomoverzicht en het mutatie overzicht eigen vermogen 2001 - hierna jaarcijfers - van de Rabobank Groep", zoals in dit verslag opgenomen op pagina 64 tot en met 67, gecontroleerd. Deze jaarcijfers zijn ontleend aan de door ons gecontroleerde jaarrekening 2001 van de Rabobank Groep. Bij die jaarrekening hebben wij op 7 maart 2002 een goedkeurende accountantsverklaring verstrekt. De jaarcijfers zijn opgesteld onder verantwoordelijkheid van de leiding van de Rabobank Groep. Het is onze verantwoordelijkheid hierbij een accountantsverklaring te verstrekken. Wij hebben vastgesteld dat de jaarcijfers in overeenstemming zijn met de jaarrekening waaraan deze zijn ontleend. Voor een vollediger inzicht in de financiële positie en de resultaten van de Rabobank Groep en de reikwijdte van onze controle dienen de jaarcijfers te worden gelezen in samenhang met de volledige jaarrekening, waar aan deze zijn ontleend, alsmede met de door ons daarbij verstrekte accountantsverklaring. Utrecht, 7 maart 2002 Ernst Young Accountants D De Rabobank Groep bestaat uit de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA te Amsterdam, de bij haar aangesloten Rabobanken, Interpolis NV te Tilburg, Robeco Groep NV te Rotterdam, De Lage Landen International BV te Eindhoven, Schretlen Co NV te Amsterdam, Effectenbank Stroeve NV te Amsterdam, Rabohypotheekbank NV te Amsterdam, Onderlinge Waarborgmaatschappij Rabobanken BA te Amsterdam en hun groeps maatschappijen Personalia Hoofddirectie (met aandachtsgebieden) ir.drs. Hans Smits (H.N.J.), voorzitter dr.Wim van den Goorbergh (W.M.) plv. voorzitter drs. Rik baron van Slingelandt (DJ.M.G.) drs.John van Nuenen (J.F.C.M.) drs. Hans ten Cate (J.C.) Jac Verhaegen (JJ.) Bestuurssecretaris drs. Margreet van Ee (M.G.) Raad van beheer Wim Meijer (W.), voorzitter prof. dr. Lense Koopmans (L.), plv. voorzitter drs. Paul Rutten (P.A.A.M.), secretaris prof. dr. Jan Bilderbeek (J.) Sybilla Dekker (S.M.) prof. dr. ir. Gert van Dijk (G.) mr.Tineke Lodders-Elfferich (P.C.) Jan Uit den Boogaard (J.B.) ing. Anton Vermeer (AJ.A.M.) Raad van toezicht ir. David Luteijn (D.), voorzitter prof. dr. Ad van der Zwaan (A.H.), plv. voorzitter drs. Joop Hermsen (H.G.J.), secretaris prof. mr. Sjoerd Eisma (S.E.), plv. secretaris Thijs Bierens (M.A.) prof. dr. Nic Douben (N.H.) mr.Yvonne van Rooy (Y.C.M.T.) ir. Herman Scheffer (H.C.) Marius Varekamp (MJ.) dr. ir. Aad Veenman (A.W.) D Op 1 september 2002 zal dr.Wim van den Goorbergh terugtreden als lid van de hoofddirectie van Rabobank Nederland. Strategie, Coöperatie Toezicht, Financiën Rabobank International Marktmanagement, Aangesloten Bankenbedrijf Rabobank Nederland Corporate Clients, Kredietrisicomanagement Product-markteenheden, ICT

Jaarverslagen Rabobank | 2001 | | pagina 36