COLOFON 84 Rabobank Groep Jaarverslag 1999 Uitgave Rabobank Nederland Corporate Communicatie Hoofdredactie Rob Boumans, René Loman Jan Kool (jaarrekening) Stan Polman (internet) Begeleiding fotografie- en vormgevingsconcept Lian Bakx, Hans Ludo van Mierlo Basisontwerp Newell and Sorell, Amsterdam Art-direction en vormgeving Borghouts Design, Haarlem Themafotografie Carel van Hees, Witho Worms Fotolocaties: Pag. 13-14 Rabobank International, Londen Pag. 27-28 Rabobank Sneek Pag. 43-44 Interpolis, Tilburg Pag. 57-58 Bibliotheek Technische Universiteit, Delft Pag. 71-72 Kalvertoren, Amsterdam Portretfotografie Rick Davis, Peter Drent, Frans-Jan Fortunati, Jan Hageraats, Carel van Hees, Herman Jonkman, Sjaak Ramakers, Witho Worms Tektscorrecties Nederlands Mary Pranger, Amsterdam Openbaarmaking De Rabobank Groep - Jaarrekening 1999 en overige gege vens wordt na vaststelling gedeponeerd ten kantore van het handelsregister bij de Kamer van Koophandel onder nummer 30046259. Disclaimer Hoewel de samenstellers van dit jaarverslag hun uiterste best hebben gedaan om de copyrechten op de gebruikte beelden te achterhalen, was dit niet in alle gevallen moge lijk. Belanghebbenden kunnen hierover contact opnemen met Rabobank Nederland Corporate Communicatie. Verkrijgbaarheid Dit jaarverslag is ook verkrijgbaar in het Engels. Tbis annual report is also available in Engltsh. Exemplaren van de volgende publicaties zijn op te vragen bij Rabobank Nederland Corporate Communicatie - telefoon 030 - 216 20 40 - fax 030 - 216 19 16 - e-mail rabocomm@rn.rabobank.nl 1 Rabobank Groep - Jaarverslag 1999 (Nederlands of Engels); Rabobank Groep - Jaarrekening 1999 en overige gegevens (Nederlands of Engels); Rabobank Groep - Sociaal jaarverslag 1999 Rabobank Groep - Duurzaamheidsjaarverslag 1999 Rabobank Arbodienst - Jaarverslag 1999 Rabobank Pensioenfonds - Jaarverslag 1999 Stichting Steun door Rabobanken - Jaarverslag 1999 Coördinatie grafische productie Ger de Vries, GPR Eindhoven Pré press De t Plantage, Eindhoven Neroc, Eindhoven Druk Hoonte Bosch Keuning, Utrecht Publicatie Deze publicatie en de afzonderlijke uitgave 'Rabobank Groep - Jaarrekening 1999 en overige gegevens' vormen het jaarverslag, de jaarrekening en de overige gegevens van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA. Materiaalgebruik Bij de vervaardiging van het drukwerk werd gebruikgemaakt van materialen die minder belastend zijn voor het milieu. Bij de druk werd Reflecta ECO mineraalolievrije inkt gebruikt op 270 en 120 grams MoDo Balans-papier, gele verd door ModoVan Gelder. Dit papier is vervaardigd van cellulose uit een gesloten bleekproces ofwel Closed Loop Bleaching (CLB). Het milieu wordt hierdoor veel minder belast dan bij de produktie van chloorvrij gebleekt papier. Het is vervaardigd SMUyA zonder toepassing van optische witmakers en "«jj heeft het 'Zwaan' milieukeurmerk. u8!»5TÏS£g»B Dit jaarverslag is ook beschikbaar op www.rabobankgroep.nl/jaarverslag

Jaarverslagen Rabobank | 1999 | | pagina 44