BESTUUR RABOBANK NEDERLAND Personalia 77 DIRECTIES GROEPSONDERDELEN RABOBANK NEDERLAND 76 Rabobank Groep Jaarverslag 1999 Raad van beheer Wim Meijer (w.) ir. Ad Latijnhouwers (a.j.) prof. dr. Piet Moerland (p.w.) drs. Paul Rutten (p.A.A.M.) prof. dr. Lense Koopmans (L.) prof. dr. Jan Bilderbeek (j.) prof. dr. ir. Gert van Dijk (G.) mr. Tineke Lodders-Elfferich (p.c.) ing. Anton Vermeer (a.j.a.m.) voorzitter plaatsvervangend voorzitter secretaris Aanvullende informatie op www.rabobankgroep.nl/jaarverslag v.l.n.r. staand: Jan Bilderbeek, Anton Vermeer, Paul Rutten, Gert van Dijk, Tineke Lodders, v.l.n.r. zittend: Piet Moerland, Wim Meijer, Ad Latijnhouwers, Lense Koopmans. Hoofddirectie ir. drs. Hans Smits (h.n.j.) voorzitter drs. Henk Visser (H.)" drs. Jan Groninger (D.J.) dr. Wim van den Goorbergh (W.M.)2' E^Aanvullende informatie op drs. Rik baron van Slingelandt (D.J.M.G.) lei www.rabobankgroep.nl/jaarverslag 1) Op 1 februari 2000 trad drs. Henk Visser af als lid van de hoofd directie van Rabobank Nederland. 2) Per 1 april 2000 is dr.Wim van den Goorbergh benoemd tot plaats vervangend voorzitter van de hoofddirectie van Rabobank Nederland v.l.n.r.: Wim van den Goorbergh, Rik van Slingelandt, Hans Smits, Jan Groninger. per 31 december 1999 per 1 april 2000 Rabobank Nederland Aangesloten Banken drs. Pieter van der Weijden (p.p.m.) voorzitter drs. Bert Mertens (h.h.j.) plaatsvervangend voorzitter Henk van de Kerk (h.e.) Jac Verhaegen (j.j.) Karei Plasman (k.g.) Rabobank International Ton Toebosch (a.g.n.m.) drs. Wouter Kolff (w.j.) mr. Henk Gentis (h.g.) 31 Alain Younes (a.) voorzitter plaatsvervangend voorzitter NV Interpolis ir. Piet van Schijndel (p.J.a.) Huub Hannen MFE (h.a.j.) voorzitter plaatsvervangend voorzitter De Lage Landen International BV41 drs. Paul Dirken (p.h.j.m.) drs. Herman Bol (h.h.j.) Karei Schellens (c.a.c.m.) voorzitter plaatsvervangend voorzitter Robeco Groep NV51 dr. Piet Korte weg (P.) voorzitter ir. Gery Daeninck (g.a.m.j.) prof. dr. Jaap van Duijn (j.j.) drs. Hans van der Koog (h.h.) ir. Willem van der Schoot (w.p.m.) Nedship Bank NV61 Ben Rosenmöller (b.h.m.) Stein Arnesen (s.h.) René Krijthe (r.m.l.) Schretlen Co NV Klaas Veen (k.) voorzitter Thea van Bommel - Scheffer RA (t.i.) drs. Harold Knebel (h.a.j.m.) Gilde Investment Management BV ir. Leendert van Driel (l.j.) voorzitter ing. Toon den Heijer (a.a.) ir. Boudewijn Molenaar (b.t.) Albert Bokma (b.a.) 3) Per 1 mei 2000 zal mr. Henk Gentis (H.G.) terugtreden uit de directie van Rabobank International vanwege ver vroegde pensionering. 4) Per 1 mei 2000 zal drs. Ab Gillhaus (AJ.) toetreden tot de directie van De Lage Landen International. 5) Tot 15 januari 2000 was prof. dr. Hans Leenaars RA (JJ.A.) lid van de directie van Robeco Groep. 6) In het tweede kwartaal van 2000 zal Nedship Bank wor den overgedragen aan de Deutsche VerkehrsBank AG.

Jaarverslagen Rabobank | 1999 | | pagina 40