Uitgave: Rabobank Nederland, Stafgroep Corporate Communicatie Redactie: Peter van Aerle, Rob Boumans, Jan Dost, Marlies F.ngelaar, Jan Kool, Ruud de Kort, Anja Kroes (redactiesecretariaat), Wim Lange Projectcoördinatie en (eind)redactie: René Loman Vormgeving en coördinatie fotografie: Paul Borghouts Design, Haarlem Themafotografie: Peter Drent, Carel van Hees, Witho Worms Overig beeldmateriaal: Jeroen van Bergen, Fritz Hoffmann, Cor Vos, Ron Willebrands, Fotoarchief Rabokrant, Fotobureau Dijkstra, Fotobureau 't Sticht, ANP, Dienst Stedebouw en Volkshuisvesting Rotterdam Tekstcorrecties: Mary Pranger, Amsterdam Coödinatie grafische productie: GPR, Eindhoven Lithografie en druk: Drukkerij Lecturis, Eindhoven Bij de vervaardiging van het drukwerk werd gebruikgemaakt van minder milieubelastende materialen. Bij de druk werd Reflecta ECO mineraalolievrije inkt gebruikt op 120 grams Biotop totaal chloorvrij geproduceerd papier (TCF) en op 120 en 250 grams Countryside elementair chloorvrij gebleekt (ECF) volwaardig gerecycleerd papier. Dit jaarverslag is ook beschikbaar op internet: www.rabobankorganisatie.nl De kalender in dit jaarverslag bevat slechts een selectie uit de talrijke initiatieven die in het afgelopen jaar in de Rabobankorganisatie zijn ontplooid. Het jaaroverzicht vormt zo een illustratie van de lokale en internationale activiteiten van de Rabobankorganisatie en de wijze waarop zij bruggen wil slaan naar haar klanten, de maatschappij en de toekomst.

Jaarverslagen Rabobank | 1998 | | pagina 108