Samenstelling directies per 1 maart 1999 Werkgebied Aangesloten Banken drs. P.P.M. van der Weijden drs. H.H.J. Mertens H.E. van de Kerk J.J. Verhaegen Rabobank International drs. D.J.M.G. baron van Slingelandt1 drs. W.J. Kolff dr. B. Cuthbert mr. H.G. Gentis mr. H.W.E. Riedlin A. Younes NV Interpolis ir. P.J.A. van Schijndel H.A.J. Hannen MFE De Lage Landen International BV A.G.N.M. Toebosch drs. H.H.J. Bol drs. P.H.J.M. Dirken C.A.C.M. Schellens Robeco Groep NV dr. P. Korteweg drs. J.A. de Kreij ir. G.A.M.J. Daeninck prof. dr. J.J. van Duijn prof. dr. J.J.A. Leenaars RA ir. W.P.M. van der Schoot voorzitter plaatsvervangend voorzitter voorzitter plaatsvervangend voorzitter voorzitter plaatsvervangend voorzitter voorzitter voorzitter plaatsvervangend voorzitter Nedship Bank NV S.H. Arnesen R.M.L. Krijthe B.H.M. Rosenmöller Schretlen Co NV K. Veen voorzitter T.I. van Bommel-Scheffer RA drs. H.A.J.M. Knebel Gilde Investment Management BV L.J. van Driel International Private Banking Trust mr. T.C.A.M. van Rijckevorsel voorzitter 199 C.J. Hayes S.A.F. Richter dr. H.D. Zimmer Rabofacet BV drs. R.J. Dekker voorzitter J.C.A. Schütz J. van Zanten Directeuren Concernstaven Rabobank Nederland R.A. Arnold Strategische samenwerkingsprojecten Corporate Communicatie prof. ir. W.L. van Dinten Strategie W. de Jong Personeel mr. T.H.M. Schijf Juridische en Fiscale Zaken drs. E.J. van der Stroom RA Accountantsdienst Per 1 mei 1999 zal drs. D.J.M.G. baron van Slingelandt als voorzitter van Rabobank International worden opgevolgd door drs. M.J. Hulshoff.

Jaarverslagen Rabobank | 1998 | | pagina 103