1 4 september De Rabobank komt met de aandeelhouders van de Poolse Bank Rolno Przemyslowy overeen dat ze een meerderheidsbelang in de bank zal verwerven. De Rabobank wil op die manier 5 haar bestaande activiteiten uitbreiden in de snel groeiende Poolse food- en agrisector. 6 september Hoofddirectievoorzitter Wijffels en oud-wielrenner Raas tekenen een overeenkomst die de bank voor minimaal drie jaren hoofdsponsor maakt van de professionele door Raas 7 geleide wielerploeg. Tijdens de presentatie van de 19e uitgave van de publikatie Cijfers Trends, waarin de 12 Rabobank jaarlijks een overzicht van de resultaten in diverse bedrijfstakken geeft, wordt ook het boek 'Nederland is meer dan de Randstad' gepresenteerd. De economische 13 september prestaties van de gebieden buiten de Randstad worden daarin opvallend genoemd. 14 september De Rabobankaanwezigheid in België wordt uitgebreid met een vestiging in Turnhout. Het kantoor richt zich vooral op vermogende particulieren. 15 19september Het kabinet presenteert de begroting voor 1996. Hierin is veel ruimte voor lastenverlichting. Met het oog op de criteria voor toetreding tot de EMU is de voorgestelde tekortreductie 20 echter enigszins teleurstellend. In de herfst werd de Rabobank Beleggingslijn voor advies op effec tengebied geïntroduceerd. En op de drempel van 1996 werd de introductie aangekondigd van de Rabo Orderlijn ten behoeve van klanten die zonder advies van de bank rechtstreeks telefonisch beursorders willen plaatsen. De invoering van deze orderlijn heeft inmiddels in februari van het lopende jaar plaatsgevonden. Behalve in nieuwe produkten werd ook volop in andere contact mogelijkheden met de klant geïnvesteerd. Er werden vele seminars georganiseerd, de deelname aan de beurs Geldzaken was succesvol en de fiscale gids voor directeuren-grootaandeelhouders vond met een oplage van 17.000 stuks gretig aftrek.

Jaarverslagen Rabobank | 1995 | | pagina 41