Raad van Toezicht Raad van Beheer drs. R. Zijlstra, voorzitter drs. H.G.J. Hermscn W. Meijer, voorzitter drs. J.J. Schouten, plv. voorzitter P.L.A. van Horen ir. A.J. Latijnhouwers, plv. voorzitter prof.mr. P.A. Stein, secretaris M.A. Bierens prof.dr. N.H Doubcn, secretaris ir. M. Köster-Constandse prof.dr. A.H. van der Zwaan ir. D. Luteijn prof.dr.ir. J. de Hoogh B.P.S. de Boer drs. G. van den Berg J. van der Worp A.Th. te Bok kei prof.dr. P.W. Moerland M.J. Varekamp P.W. Brouwer drs. P.A.A.M. Rutten A.J.A.M. Vermeer H.P. Wokke K. Dijksterhuis W.M. Frijlmk-van dé Ven prof.dr. P Korteweg prof.dr.ir. G.J. Wormmeester prof.dr. J. Bilderbcek Verzekeringsbedrijf NV Interpolis H.A.J. Hannen, lid in Slingclandt, directeur/ té Centrale Bankbedrijf J. Slotema, onderdirecteur drs. J.M.M. Megens, onderdirecteur Directoraat Bedrijfsrelaties drs. W. Wagner. onderdirecteur Obligobeheer A.C. Stcketec, directeur Directoraat Corporate Finance drs. W.J. Kolff, directeur drs. W.P.M. van 't Hooft, onderdirecteur Directoraat Operations drs. J.I. van der Velde, onderdirecteur R.A. Arnold, direct Rabobankorganisatie Aangesloten Rabobanken Algemene Vergadering Rabobank Nederland Centrale Kringvergadering Raad van Toezicht Raad van Beheer Hoofddirectie Hoofddirectie Basisvoorzieningen Bedrijvenadviesgroep drs. J.A.M. van der Linden, onderdirecteur r.drs. P. Konijnenburg, onderdirect Eigen Huis drs. J.A.M. Vriend Financiële Advisering Werkgebied Aangesloten Banken Ondersteunende Eenheden Stofgroep Economisch Onderzoek drs. H.J.C. Baken RA, onderdit Informatisering Aangesloten Banken C.A.V. van Tiggclcn, onderdirecteur Coördinatie Beveiliging Rabobankorganisatie W. de Jong, direct drs. J.M.J. Hagcraats L.W. Lageweg Projecten Aangesloten Banken J.E.B. Migchelsen, onderdirect van dc Kerk, direc drs. G. Bouwkamp, direct Stofgroep Strategie prof.ir. W.L. van Dinten, directeur T.H.M. Schijf, dirccteur/sccr. Hoofddirectie Betalingsverkeer J.J Verhaegen, direc drs. P.P.M. van der Weijden, directeur drs. R.J. Dekker, onderdirect drs. H.H.F. Wijffels, voorzitter drs. P.M. Burghouts H. van den Broek J. van Rijn (tot 1 maart 1995) drs. D.J. Groninger dr. W.M. van den Goorbergh Regiokantoor Noord-Nederland drs. A.M.A.W. Balm, onderdirecteur Regiokantoor Noordwest-Nederland drs. J.C. Hazen, onderdirecteur Regiokantoor Oost-Nederland drs. A.J.F. Siebelink, onderdirecteur Regiokantoor Zuid-Nederland J.A.J.C. Jansen, onderdirecteur Regiokantoor Zuidwest-Nederland drs. K.J. Merk, onderdirecteur

Jaarverslagen Rabobank | 1994 | | pagina 6