Overige deelnemingen Overige gegevens Te vermelden zijn: Binnenland Amsterdam Science Park CV te Amsterdam 25% BSO Beheer BV te Utrecht 13% Centrum voor Agri Informatisering BV te Utrecht 32% Euroventures BV te 's-Hertogenbosch 3% Gilde Investment Fund BV te Utrecht 16% 130 Gilde Venture Fund BV te Amsterdam 19% MobiNed BV te Amsterdam 15% j NCM Holding NV te Amsterdam 2% Nederlandse Financ. Mij. voor Ontwikkelingslanden NV te 's-Gravenhage 4% Interpay Nederland BV te Amsterdam 29% Rotrusco BV te Rotterdam 10% Buitenland Banco Popular Espanol SA te Madrid 1 Banco Surinvest SA te Montevideo 18% Exchange Clearing House Ltd. te Londen 9% Latin American Agribusiness Development Corporation SA te Panama 5% A. Statutaire regeling omtrent bijdrage in tekorten. 1. Ledenaansprakelijkheid De aansprakelijkheid van de leden van een aangesloten bank voor tekorten van die bank is beperkt tot een bedrag van f 5.000 per lid. 2. Interne aansprakelijkstelling (Kruiselingse Garantieregeling) Tussen verscheidene rechtspersonen die behoren tot de Rabobankorganisatie bestaat een verhouding van aansprakelijkstelling als bedoeld in artikel 12 van de Wet Toezicht Kredietwezen 1992. Dit vormt een zodanige juridische regeling dat de nakoming van de verplichtingen van ieder van de deelnemende instellingen in geval van een tekort aan middelen wordt gewaarborgd door de overige deelnemers. De deelnemers zijn: - De plaatselijke Rabobanken, leden van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen- Boerenleenbank BA - Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA (Rabobank Nederland) te Amsterdam - Rabohypotheekbank NV te Amsterdam - Raiffeisenhypotheekbank NV te Amsterdam - Schreden en Co. NV te Amsterdam - De Lage Landen International BV te Eindhoven - De Lage Landen Financiering BV te Eindhoven - De Lage Landen Factors BV te Eindhoven - De Lage Landen Equipmentlease BV te Eindhoven Het resultaat van deze regeling is dat het gezamenlijke vermogen van de deelne mers als waarborg geldt jegens de crediteuren van iedere deelnemer.

Jaarverslagen Rabobank | 1994 | | pagina 67