(bedragen in miljoenen guldens) 1994 1993 Waardeveranderingen van vorderingen Dit betreft waardeverminderingen van vorderingen en voorzieningen voor onder de balans opgenomen verplichtingen, alsmede de vrijval daarvan. Het deel dat niet als direct aanwijsbaar verlies kan worden beschouwd, wordt aangewend als algemene waardevermindering. Waardeveranderingen van financiële vaste activa Dit betreft waardeverminderingen van tot de vaste activa behorende effec ten en deelnemingen, voor zover deze niet worden onttrokken aan een herwaarderingsreserve, alsmede de vrijval daarvan. Waarvan uit hoofde van het verzekeringsbedrijf Belastingen bedrijfsresultaat Hieronder is opgenomen de belastinglast berekend over het resultaat uit gewone bedrijfsuitoefening. Bij de bepaling van de belastingen is rekening gehouden met deelnemings vrijstelling en vrijval WIR-premie. Hiervan heeft betrekking op het verzekeringsbedrijf Belang van derden Dit betreft het belang van derden in het resultaat van geconsolideerde groepsmaatschappijen. Werknemers Het gemiddeld aantal werknemers bedraagt - waarvan in het verzekeringsbedrijf - waarvan op basis van fulltime equivalenten 38.143 2.233 34.817 38.993 2.175 35.709 Het gemiddeld aantal werknemers in joint ventures bedraagt (bedragen in miljoenen guldens) 1994 Beloning leden Raad van Toezicht Rabobank Nederland De vaste vergoeding voor de leden van de Raad van Toezicht heeft in totaal belopen 0,5 Deze vergoeding is verantwoord onder het hoofd personeelskosten. Bezoldiging leden Raad van Beheer en Hoofddirectie Rabobank Nederland De bezoldiging van de leden van de Raad van Beheer en van de Hoofd directie bedroeg 6,7 Dit bedrag is begrepen onder het hoofd personeelskosten. De leningen en voorschotten aan alsmede garanties ten behoeve van de leden van de Raad van Beheer, de Hoofddirectie en de Raad van Toezicht van Rabobank Nederland bedragen 10,3 Utrecht, 2 maart 1995 De Raad van Beheer De Hoofddirectie De Raad van Toezicht W. Meijer H.H.F. Wijffels R. Zijlstra J. Bilderbeek A.J. Latijnhouwers P.M. Burghouts J.J. Schouten H.GJ. Hermsen N.H.Douben H.van den Broek P.A. Stein P.L.A. van Horen D. Luteijn H. Visser N. Köster-Constandse M.A. Bierens G.van den Berg DJ. Groninger J. de Hoogh A.H.van der Zwaan P.W. Moerland W.M. van den Goorbergh J.van der Worp B.P.S. de Boer P.A.A.M. Rutten MJ. Varekamp A.Th. te Bokkel K. Dijksterhuis AJ.A.M. Vermeer P.W. Brouwer GJ. Wormmeester W.M. Frijlink-van de Ven H.P. Wokke P. Korteweg

Jaarverslagen Rabobank | 1994 | | pagina 65