Aan de Algemene Vergadering Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 68 van de Statuten van de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerenleenbank BA wordt u hierbij het financieel verslag over het boekjaar 1993 aangeboden. De heren P.L.A. van Horen, drs. J. J. Schouten en M. J. Varekamp zijn door de Algemene Vergadering op 10 juni 1993 herkozen als lid van de Raad van Toezicht. De heren L.G.J. Alkemade en J.F. Marsman hebben besloten zich niet meer herkiesbaar te stellen en zijn derhalve afgetreden. Ter vervulling van de daardoor ontstane vacatures zijn door de Algemene Vergade ring respectievelijk de heren H.P. Wokke en P. W. Brouwer gekozen tot lid van de Raad van Toezicht. De organisatie is de heren Alkemade en Marsman veel dank verschuldigd voor de wijze waarop zij met grote inzet de belan gen van de Rabobankorganisatie geduren de een lange reeks van jaren hebben gediend. De Algemene Vergadering heeft voorts als leden van de Raad van Beheer herkozen prof.dr. N.H. Douben en ir. A. J. Latijnhouwers. Tevens is drs. P.A.A.M. Rutten, tot dat moment lid van de Raad van Toezicht, tot lid van de Raad van Beheer gekozen. De heren R. Renkema en mr. O.W.A. Baron van Verschuer waren aftredend en niet her kiesbaar. De heer Renkema, die sedert 1969 aan de organisatie is verbonden, heeft vanaf de fusie in 1972 deel uitgemaakt van de Raad van Beheer, waarin hij sinds 1986 de functie van secretaris heeft vervuld. De heer Van Verschuer is in 1976 plaatsver vangend voorzitter van de Raad van Beheer geworden en heeft in dit orgaan vanaf 1983 de functie van voorzitter bekleed. De organisatie is de heren Renkema en Van Verschuer zeer erkentelijk voor de wijze waarop zij gedurende vele jaren de belan gen van de organisatie hebben behartigd en aan de ontwikkeling van de organisatie hebben bijgedragen. Jegens de heer Van Verschuer is deze waardering onder meer tot uitdrukking gebracht door de bundeling van de columns die hij bij de jaarwisselingen voor het maandblad Rabobank schreef en de jaarlijkse toespraken voor de Algemene Vergaderingen. Dit boek, met als titel: 'Een Rabobestuurder, Otto Baron Van Verschuer', werd hem ter gelegenheid van zijn afscheid aangeboden. De Raad van Beheer heeft in de vacante functies voorzien door de heer W. Meijer tot voorzitter te kiezen en prof.dr. N.H. Douben tot secretaris. Ten slotte is een woord van dank op zijn plaats aan allen die nauw bij de organisatie zijn betrokken. Met voldoening mag worden geconstateerd dat zowel de leden van de beheerscolleges als de directeuren en medewerkers zich met veel enthousiasme hebben ingezet om de doelstellingen van de organisatie te realiseren. 8 Jaarverslag

Jaarverslagen Rabobank | 1993 | | pagina 6