Personalia (per 1 maart 1992) RAAD VAIM TOEZICHT drs. R. Zijlstra, voorzitter drs. J.J. Schouten, plaatsvervangend voorzitter K. Dijksterhuis, secretaris H.J. Kloosterboer, plaatsvervangend secretaris L.G.J. Alkemade J.F. Marsman prof.mr. P.A. Stein ir. N. Köster-Constandse prof.dr.ir. J. de Hoogh J. van der Worp M.J. Varekamp A.J.A.M. Vermeer W.M. Frijlink-van de Ven prof.dr. J. Bilderbeek drs. H.G.J. Hermsen RL.A. van Horen drs. P.A.A.M. Rutten M.A. Bierens prof.dr. A.H. van der Zwaan B.P.S. de Boer raad van BEHEER mr. O.W.A. Baron van Verschuer, voorzitter mr. J.L.M. Niers, plaatsvervangend voorzitter R. Renkema, secretaris prof.dr. N.H. Douben, plaatsvervangend secretaris ir. D. Luteijn drs. G. van den Berg prof.dr. PW. Moerland ir. A.J. Latijnhouwers HOOFDDIRECTIE drs. H.H.F. Wijffels, voorzitter drs. PM. Burghouts F.H. Schreve H. van den Broek J. van Rijn drs. H. Visser drs. D.J. Groninger DIRECTEUREN drs. G. Bouwkamp, Centrale Dienst Informatica prof.ir. W.L. van Dinten, Stafgroep Strategie mr. C.J.B. Ebeling, Juridische en Fiscale Dienst mr. H.G. Gentis, Directoraat Bedrijfsrelaties dr. W.M. van den Goorbergh, Directoraat Financiële Markten H.E. van de Kerk, Bedrijven drs. WJ. Kolff, Directoraat Corporate Finance drs. D.M.J.G. Baron van Slingelandt, Directoraat Internationaal A.C. Steketee, Obligobeheer drs. E.J. van der Stroom RA, Accountantsdienst J.J. Verhaegen, Directoraat Bedrijfsvoering Centrale Bankbedrijf; Logistiek C. Voogt, Centrale Dienst Personeel mr. J.M. Vullings, Particulieren drs. PPM. van der Weijden, Bedrijfsvoering Aangesloten Banken ONDERDIRECTEUREN drs. H.C.G. Bak, regio Roermond drs. H.J.C. Baken RA, Logistiek drs. A.M.A.W. Balm, regio Bergen op Zoom drs. H.H.J. Bol, Directoraat Algemene Zaken, secretaris Hoofddirectie ing. C. Bottema, Produktgroep Bedrijfsfinancieringen C.F. Broekhuyse RA, Directoraat Internationaal H.M. Geukers, Directoraat Financiële Markten drs. W.P.M. van 't Hooft, Directoraat Corporate Finance J.A.J.C. Jansen, regio Eindhoven W. de Jong, regio Noord Nederland H. Klein RA, Accountantsdienst drs. K.J. Merk, regio Rotterdam J.E.B. Migchelsen, regio Arnhem ir. D.W. Okker, adviseur Hoofddirectie ir. E.M. Rintel, regio Haarlem J. Ruiter, regio Zwolle C.L.A. van Roovert, Centrale Dienst Financieel Economisch Beheer mr. G.P.M. van der Schrieck, kantoor Singapore H. Steensma, kantoor New York C.A.V. van Tiggelen, Produktgroep Betaaldiensten drs. W. Wagner, Directoraat Internationaal ir. W.H.I. Zwart, bijzondere taken ACCOUNTANTS Moret Ernst Young registeraccountants

Jaarverslagen Rabobank | 1991 | | pagina 5