Bijlage: Deelnemingen Belangrijke groepsmaatschappijen: (In de gevallen waarin het belang minder is dan 100% is het deelnemings percentage vermeld.) BINNENLAND De Lage Landen International BV te Eindhoven NV Interpolis te Tilburg Nederlandse Scheepshypotheekbank NV te Rotterdam Nieuwe Bedrijvencentrum Basis BV te Amsterdam Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Ondernemend Vermogen Nederland Beheer BV te Amsterdam PM Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Rabobank Nederland Biotech Venture Fund BV te Utrecht Rabobank Nederland Biotech Venture Fund PPM BV te Utrecht Rabobank Nederland Participatiemij. BV te Utrecht Rabohypotheekbank NV te Amsterdam Rabo International Advisory Services BV te Utrecht Rabo Merchant Bank NV te Utrecht Schretlen Co. NV te Amsterdam Vastgoed Rabo Nederland BV te Utrecht H.P. Verbist BV te Amsterdam BUITENLAND Allgemeine Deutsche Credit-Anstalt AG te Berlijn/Frankfurt Rabobank Asia Ltd. te Singapore Rabobank Curagao NV te Willemstad PT Rabobank Duta te Jakarta Rabobank Luxembourg SA te Luxemburg Rabobank Nominees (Singapore) PTE. Ltd. te Singapore Rabo Financial Service Ltd. te Hong Kong Rabolnvest Management AG te Zürich Raibobank do Brasil Ltda. te Sao Paulo 62 Bijlage: Minderheidsdeelnemingen Te vermelden zijn: BINNENLAND Centrum voor Agri-lnformatisering BV te Utrecht 32% BankGiroCentrale BV te Amsterdam 30% BeaNet BV te Hoofddorp 21% Eurocard Nederland BV te Rotterdam 21% Euro Travellers Cheque Nederland BV te Amsterdam 30% OCA Clearing BV te Amsterdam 30% Overige deelnemingen Amsterdam Science Park CV te Amsterdam BSO Beheer BV te Utrecht De Nationale Investeringsbank NV te 's-Gravenhage Euroventures BV te 's-Hertogenbosch Gilde Investment Fund BV te Utrecht Gilde Venture Fund BV te Amsterdam Maatschappij voor Industriële Projecten NV te 's-Gravenhage Nederlandsche Credietverzekering Mij. NV te Amsterdam Nederlandse Financ. Mij. voor Ontwikkelingslanden NV te 's-Gravenhage Nederlandse Participatie Mij. NV te Amsterdam Participatiemaatschappij Beurshoek BV te Amsterdam BUITENLAND Banco Popular Espanol SA te Madrid Latin American Agribusiness Development Corporation SA te Panama Unico Financial Services SA te Luxemburg Unico Investment Fund Management Cy. SA te Luxemburg PT Uppindo/IDFC te Jakarta 1% 5% 17% 15% 10%

Jaarverslagen Rabobank | 1990 | | pagina 33