Aan de Algemene Vergadering Hoofddirectie, Rabobank Nederland per 30 juni 1989 verlaten. De Rabobankorganisatie is de heer Van Eldik dankbaar voor datgene wat hij sinds zijn benoeming tot lid van de Hoofddirectie in 1977 uit hoofde van de aan hem toebedeelde taken heeft ver richt. Bijgaand wordt u het financieel verslag over het boekjaar 1989 aangeboden. In dit verslag wordt een overzicht gegeven van de gang van zaken in het afgelopen jaar bij de Rabobankorganisatie. Ir. A.J. Latijnhouwers is op 8 juni 1989 door de Algemene Vergadering herko zen tot lid van de Raad van Beheer. Ten slotte danken wij al degenen die zich in 1989 voor onze organisatie heb ben ingezet. De ontwikkelingen in de komende jaren binnen de Rabobankorganisatie zullen opnieuw hoge eisen stellen aan de leden van onze beheerscolleges en de medewer kers. Met hun inzet en betrokkenheid kunnen deze ontwikkelingen met ver trouwen tegemoet worden gezien. De Algemene Vergadering heeft voorts tot leden van de Raad van Toezicht her kozen mevrouw ir. N. Köster- Constandse en de heren L.G.J. Alkemade en J. van der Worp. Als nieuw lid is gekozen drs. RA.A.M. Rutten. Grote ontsteltenis veroorzaakte het onverwachte overlijden op 18 november 1989 van mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek, plaatsvervangend voorzitter van de Hoofddirectie. Kenmerkend voor de loopbaan van de heer Klarenbeek is geweest dat hij steeds daar heeft geopereerd waar zich voor de Rabobankorganisatie cruciale ontwikkelingen voordeden. In dit kader kunnen onder meer worden genoemd de fusie tussen de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank en de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank, de expansie van de Rabobank tot een brede bank met een volwaardig dien stenpakket, alsmede de opbouw van een eigen buitenlandbedrijf. Daarmee heeft hij een belangrijke stempel gedrukt op de positie die de Rabobankorganisatie thans inneemt. De Rabobankorganisatie is de heer Klarenbeek hiervoor bijzonder grote dank verschuldigd. Zij gedenkt hem met diep respect en grote waardering. In verband met diens pensionering heeft drs. R.B.J. van Eldik, lid van de

Jaarverslagen Rabobank | 1989 | | pagina 7