Bijlage: Deelnemingen Belangrijke groepsmaatschappijen: (In de gevallen waarin het belang minder is dan 100% is het deelnemings percentage vermeld.) BINNENLAND BV Bewaring Fondsen Rabobank te Utrecht De Lage Landen BV te Eindhoven BV Fondsenbeheer Rabobank^te Utrecht Nederlandse Scheepshypotheekbank NV te Rotterdam Nieuwe Bedrijvencentrum Basis BV te Amsterdam Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Ondernemend Vermogen Nederland Beheer BV te Amsterdam PM Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Rabobank Computerdiensten Holding BV te 's-Hertogenbosch Rabobank Nederland Participatiemij BV te Utrecht Rabohypotheekbank NV te Amsterdam Rabobank Nederland Biotech Venture Fund BV te Utrecht Rabobank Nederland Biotech Venture Fund PPM BV te Utrecht Rabo Onroerend Goed Maatschappijen Schretlen Co. NV te Amsterdam (Effectenkredietinstelling) Vastgoed Rabo Nederland BV te Utrecht H.P. Verbist BV te Amsterdam (Bemiddelaar in onderhandse leningen) BUITENLAND Allgemeine Deutsche Credit-Anstalt AG te Berlijn/Frankfurt 87 Rabobank Asia Ltd. te Singapore Rabobank Curagao N.V. te Willemstad Rabobank Luxembourg SA te Luxemburg Rabobank Nominees (Singapore) PTE. Ltd. te Singapore Rabo Financial Services Ltd. te Hong Kong Rabolnvest Management AG te Zürich Raibobank do Brasil Ltda. te Sao Paulo 64 Bijlage: Minderheidsdeelnemingen Te vermelden zijn: BINNENLAND Beheermij. Amvabel NV te 's-Hertogenbosch 45% Van Lanschot's Beleggings-Compagnie BV te 's-Hertogenbosch 40% Lease Plan Holding NV te Amsterdam 33% OCA Clearing BV te Amsterdam 30% Bankgirocentrale BV te Amsterdam 30% Euro Travellercheque Nederland BV te Amsterdam 30% Eurocard Nederland BV te Rotterdam 21% Overige deelnemingen BSO Beheer BV te Utrecht Gilde Venture Fund BV te Amsterdam Participatiemaatschappij Beurshoek BV te Amsterdam NV Interpolis te Tilburg Nederlandse Participatie Mij. NV te Amsterdam Euroventures BV te 's-Hertogenbosch Nederlandse Financ. Mij. voor Ontwikkelingslanden NV te 's-Gravenhage Nederlandsche Credietverzekerings Mij. NV te Amsterdam Maatschappij voor Industriële Projecten NV te 's-Gravenhage De Nationale Investeringsbank NV te 's-Gravenhage BUITENLAND Unico Trading Handelsgesellschaft mbH te Wenen Unico Financial Services SA te Luxemburg Unico Investment Fund Management Cy. SA te Luxemburg PT Uppindo te Jakarta Latin American Agribusiness Development Corporation SA te Panama Banco Popular Espanol SA te Madrid 17% 14% 13% 10% 5% 1% 65

Jaarverslagen Rabobank | 1989 | | pagina 33