Personalia per 1 april 1989 Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra, voorzitter drs. J.J. Schouten, plaatsvervangend voorzitter K. Dijksterhuis, secretaris L.A.M. Elenbaas, plaatsvervangend secretaris L.G.J. Alkemade J.F. Marsman prof.mr. P.A. Stein H.J. Kloosterboer ir. N. Köster-Constandse prof.dr.ir. J. de Hoogh J. van der Worp M.J. Varekamp Sj. Boersma A.J.A.M. Vermeer W.M. Frijlink-van de Ven prof.dr. J. Bilderbeek drs. H.G.J. Hermsen P.L.A. van Horen Raad van Beheer mr. O.W.A. Baron van Verschuer, voorzitter mr. J.L.M. Niers, plaatsvervangend voorzitter R. Renkema, secretaris prof.dr. N.H. Douben, plaatsvervangend secretaris ir. D. Luteijn drs. G. van den Berg prof.dr. P.W. Moerland ir. A.J. Latijnhouwers 2 Hoofddirectie drs. H.H.F. Wijffels, voorzitter mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek, plaatsvervangend voorzitter drs. R.B.J. van Eldik drs. P.M. Burghouts F.H.J. Boons RA H. van den Broek J. van Rijn RA mr. F.H. Brust, directeur-secretaris Directeuren dr. J.Th. Adolfse, hoofd Directoraat Geldbeheer prof. ir. W.L. van Dinten, hoofdStafgroep Strategie mr. C.J.B. Ebeling, hoofd Juridische en Fiscale Dienst dr. W.M. van den Goorbergh, hoofd Directoraat Merchant Banking H.E. van de Kerk, hoofd Directoraat Bedrijven A.C. Steketee, hoofd Directoraat Relatiebeheer en Kredietverlening J.J. Verhaegen, hoofd Logistiek drs. H. Visser, hoofd Directoraat Buitenland C. Voogt, hoofd Centrale Dienst Personeel mr. J.M. Vullings, hoofd Directoraat Particulieren drs. P.P.M. van der Weijden, hoofd Directoraat Bedrijfsvoering Aangesloten Banken Onderdirecteuren drs. H.C.G. Bak, regiodirecteur Roermond W. Bakker RA, regiodirecteur Arnhem (tot i aprit 1989) drs. A.J. Bierings, regiodirecteur Eindhoven C.F. Broekhuyse RA, plv. hoofd Directoraat Relatiebeheer en Kredietverlening W.J.H. Draisma RA, hoofd Accountantsdienst mr. H.G. Gentis, hoofd kantoor Londen H.M. Geukers, plv. hoofd Directoraat Geldbeheer drs. J.C. Hazen, hoofd Directoraat Effecten W. de Jong, regiodirecteur Leeuwarden drs. K.J. Merk, regiodirecteur Bergen op Zoom J.E.B. Migchelsen, regiodirecteur Arnhem (vanaf i april 19891 ir. D.W. Okker, hoofd Directoraat Produktie en Communicatie drs. J.C.J. Oosterwaal RA ir. E.M. Rintel, regiodirecteur Haarlem J. Ruiter, regiodirecteur Zwolle (vanaf i aprn 1989/ mr. G.P.M. van der Schrieck, hoofd kantoor Singapore drs. D.J.M.G. Baron van Slingelandt, plv. hoofd Directoraat Buitenland M.C. Snoeys, regiodirecteur Rotterdam H. Steensma, hoofd kantoor New York P. Vernède, plv. hoofd Directoraat Geldbeheer ir. W.H.I. Zwart, Directoraat Bedrijfsvoering Aangesloten Banken Accountants Moret Limperg 3

Jaarverslagen Rabobank | 1988 | | pagina 3