Bijlage Deelnemingen Belangrijke meerderheidsdeelnemingen: (In de gevallen waarin het belang minder is dan 1 00%is het deelnemingspercentage vermeld.) Binnenland BV Bewaring Fondsen Rabobank te Utrecht Bruns ten Brink Groep BV te Amsterdam (Assurantiemakelaar) De Lage Landen BV te Eindhoven BV Fondsenbeheer Rabobank te Utrecht Nederlandse Scheepshypotheekbank NV te Rotterdam Nieuwe Bedrijvencentrum Basis BV te Amsterdam Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Ondernemend Vermogen Nederland Beheer BV te Amsterdam PM Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Rabobank Computerdiensten Holding BV te Eindhoven Rabobank Nederland Participatiemij. BV te Utrecht Rabohypotheekbank NV te Amsterdam Rabobank Nederland Biotech Venture Fund BV te Utrecht Rabobank Nederland Biotech Venture Fund PPM BV te Utrecht Rabo Onroerend Goed Maatschappijen Schretlen 8- Co. nv te Amsterdam (Effectenkredietinstelling) Vastgoed Rabo Nederland BV te Utrecht H.P. Verbist BV te Amsterdam (Bemiddelaar in onderhandse leningen) Buitenland Allgemeine Deutsche Credit-Anstalt AG te Berlijn/Frankfurt 84% Rabobank Asia Ltd. te Singapore Rabobank Curacao NV te Willemstad Rabobank Luxembourg SA te Luxemburg Rabobank Nominees (Singapore) PTE. Ltd. te Singapore Rabo Financial Services LTD. te Hong Kong Rabolnvest Management AG te Zürich 62 Minderheidsdeelnemingen Te vermelden zijn: Binnenland Shipping Capital BV te 's-Gravenhage 48% Beheermij. Amvabel NV te 's-Hertogenbosch 45% Van Lanschot's Beleggings-Compagnie BV te 's-Hertogenbosch 40% OCA Clearing BV te Amsterdam 30% Bankgirocentrale BV te Amsterdam 30% Euro Travellercheque Nederland BV te Amsterdam 30% Eurocard Nederland BV te Rotterdam 21% Lease Plan Holding NV te Amsterdam 20% Gilde Venture Fund BV te Amsterdam 19% BSO Beheer BV te Utrecht 1 5% Participatiemaatschappij Beurshoek BV te Amsterdam 10% NV Interpolis te Tilburg 10% Euroventures BV te 's-Hertogenbosch 4% Nederlandse Participatie Mij. NV te Amsterdam 4% Nederlandse Financ. Mij. voor Ontwikkelingslanden NV te 's-Gravenhage 2% Nederlandsche Credietverzekerings Mij. NV te Amsterdam Maatschappij voor Industriële Projecten NV te 's-Gravenhage 1% De Nationale Investeringsbank NV te 's-Gravenhage 1 Buitenland Unico Trading Handelsgesellschaft mbH te Wenen 1 7% Unico Financial Services SA te Luxemburg 14% Unico Investment Fund Management Cy. SA te Luxemburg 1 3% Latin American Agribusiness Development Corporation SA te Panama 5% 63

Jaarverslagen Rabobank | 1988 | | pagina 33