Aan de Algemene Vergadering Bijgaand wordt u het financieel verslag over het boekjaar 1 987 van de Rabobankorganisatie aangeboden. In dit verslag wordt een overzicht gegeven van de gang van zaken in het afgelopen jaar bij de Rabobankorganisatie. De heren ir. D. Luteijn en mr. O.W.A. Baron van Verschuer zijn op 4 juni 1 987 door de Algemene Vergadering herkozen tot lid van de Raad van Beheer. Als nieuw lid van de Raad van Beheer is gekozen prof.dr. P.W. Moerland, die voordien zitting had in de Raad van Toezicht. De Raad van Beheer heeft de heer Van Verschuer herbenoemd tot voorzitter. De heer B. Heringa heeft tijdens de Algemene Vergadering zijn functie als lid van de Raad van Beheer neergelegd, nadat hij in 1 975 als zodanig voor het eerst was gekozen. Voor hetgeen hij als bestuurder van de Rabobank organisatie heeft gedaan zijn wij de heer Heringa zeer erkentelijk. De Algemene Vergadering heeft voorts tot leden van de Raad van Toezicht herkozen de heren H.J. Kloosterboer en drs. R. Zijlstra. Als nieuw lid is mevrouw W.M. Frijlink-van de Ven gekozen. Door de Raad van Toezicht is de heer Zijlstra herbenoemd tot voorzitter. Op 1 6 juli 1 987 is ir. P.J. Lardinois, adviseur van de Hoofddirectie, overleden. Voordien was de heer Lardinois van 1 januari 1977 tot 1 september 1 986 voorzitter van de Hoofddirectie van Rabobank Nederland. Gevoelens van dankbaar heid vervullen ons voor de wijze waarop hij zich voor de Rabobankorganisatie heeft ingezet. Dr. G.J.M. Vlak, lid van de Hoofddirectie, heeft op 31 december 1 987 op eigen verzoek zijn werk zaamheden bij Rabobank Nederland beëindigd wegens vertrek naar de Verenigde Staten. Wij zijn de heer Vlak erkentelijk voor de inbreng die hij heeft geleverd aan de ontwikkeling van de Rabobankorganisatie. Per 1 januari 1 988 zijn de heren H. van den Broek en J. van Rijn RA benoemd tot lid van de Hoofddirectie van Rabobank Nederland. 7

Jaarverslagen Rabobank | 1987 | | pagina 5