Personalia per 1 januari 1988 Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra, voorzitter ir. A.J. Latijnhouwers, plaatsvervangend voorzitter G.J.M. Berendsen, secretaris ir. G.A.A. Horsmans, plaatsvervangend secretaris L.A.M. Elenbaas L.G.J. Alkemade J.F. Marsman prof.mr. P.A. Stein H.J. Kloosterboer ir. N. Köster-Constandse prof.dr.ir. J. de Hoogh J. van der Worp drs. J.J. Schouten M.J. Varekamp Sj. Boersma K. Dijksterhuis A.J.A.M. Vermeer W.M. Frijlink-van de Ven Raad van Beheer mr. O.W.A. Baron van Verschuer, voorzitter C.G.A. Mertens, plaatsvervangend voorzitter R. Renkema, secretaris prof.dr. N.H. Douben, plaatsvervangend secretaris mr. J.L.M. Niers ir. D. Luteijn drs. G. van den Berg prof.dr. P.W. Moerland 2 Hoofddirectie drs. H.H.F. Wijffels, voorzitter mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek, plaatsvervangend voorzitter drs. R.B.J. van Eldik drs. P.M. Burghouts F.H.J. Boons RA H. van den Broek J. van Rijn RA mr. F.H. Brust, directeur-secretaris Directeuren dr. J.Th. Adolfse, hoofd Directoraat Geldbeheer ir. W.L. van Dinten, hoofd Stafgroep Strategie mr. C.J.B. Ebeling, hoofd Juridische en Fiscale Dienst dr. W.M. van den Goorbergh, hoofd Directoraat Merchant Banking H.E. van de Kerk, hoofd Directoraat Bedrijven A.C. Steketee, hoofd Directoraat Relatiebeheer en Kredietverlening J.J. Verhaegen, hoofd Directoraat Systeemontwikkeling drs. H. Visser, hoofd Directoraat Buitenland mr. J.M. Vullings, hoofd Directoraat Particulieren Onderdirecteuren drs. H.C.G. Bak, hoofd Directoraat Opleidingen W. Bakker RA, regiodirecteur Arnhem drs. A.J. Bierings, regiodirecteur Eindhoven C.F. Broekhuyse RA, p/v. hoofd Directoraat Relatiebeheer en Kredietverlening W.J.H. Draisma RA, hoofd Accountantsdienst mr. H.G. Gentis, hoofd kantoor Londen H.M. Geukers, p/v. hoofd Directoraat Geldbeheer F.M. Joosten, regiodirecteur Roermond drs. K.J. Merk, regiodirecteur Bergen op Zoom ir. D.W. Okker, hoofd Directoraat Produktie en Communicatie drs. J.C.J. Oosterwaal RA ir. E.M. Rintel, regiodirecteur Haarlem J. Ruiter, hoofd Directoraat Arbeidszaken mr. G.P.M. van der Schrieck, hoofd kantoor Singapore M.C. Snoeys, regiodirecteur Rotterdam H. Steensma, hoofd kantoor New York P. Vernède, p/v. hoofd Directoraat Geldbeheer mr. M.F.L. Zegers, toegevoegde leiding Werkgebied Aangesloten Banken ir. W.H.I. Zwart, hoofd Directoraat Bedrijfsvoering Aangesloten Banken Accountants Moret 8- Limperg 3

Jaarverslagen Rabobank | 1987 | | pagina 3