Bijlage De volgende meerderheidsdeelnemingen zijn in de geconsolideerde cijfers opgenomen: (In de gevallen waarin het belang minder is dan 100% is het deelnemingspercentage vermeld.) Binnenland Rabohypotheekbank NV te Amsterdam NV Onroerend Goed Mij. 'Gebeka' te Utrecht BV Onroerend Goed Maatschappij Valpron te Utrecht Beleggingsmaatschappij 'Boxtel' BV te Utrecht De Lage Landen BV te Eindhoven De Lage Landen Factors BV te Eindhoven De Lage Landen Leasing BV te Eindhoven Translease De Lage Landen BV te Eindhoven Credit Management Support BV te Eindhoven De Lage Landen Financiering BV te Eindhoven 95% Translease BV te Nijmegen NV Handelmij. 'Het Zuiden' te Amsterdam (Onroerend Goed Mij.) Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Rabo Nederland Biotech Venture Fund PPM BV te Utrecht Rabo Nederland Biotech Venture Fund BV te Utrecht Rabobank Computerdiensten BV te Eindhoven Vastgoed Rabo Nederland BV te Utrecht Beleggingsmaatschappij Basis Amsterdam BV te Utrecht Beleggingsmaatschappij Camminghaburen BV te Utrecht PPM Ondernemend Vermogen Nederland CV te Amsterdam Bodemgoed BV te Amsterdam (Onroerend Goed Mij.) Bruns ten Brink Groep BV te Amsterdam (Assurantiemakelaar) BV Fondsenbeheer Rabobank te Utrecht Ondernemend Vermogen Nederland Beheer BV te Amsterdam Beheermaatschappij München BV te Utrecht Rabo Onroerend Goed Nederland BV te Eindhoven Schretlen en Co NV te Amsterdam (Effectenkredietinstelling) BV Administratiekantoor Schretlen en Co te Amsterdam BV Trustmaatschappij Schretlen en Co te Amsterdam H.P. Verbist BV te Amsterdam (Bemiddelaar in onderhandse leningen) Beheermaatschappij Bonn BV te Utrecht Incassobureau Trajectum BV te Utrecht Beheermaatschappij Frankfurt BV te Utrecht BV Bewaring Huisfondsen Rabobank te Utrecht Rabobank Nederland Participatiemij. BV te Utrecht Nederlandse Scheepshypotheekbank NV te Rotterdam en haar dochterinstellingen 99% Nieuwe Bedrijvencentrum 'Basis' BV te Amsterdam Buitenland NV Vastgoedmaatschappij 'Croeselaan' te Antwerpen Rabobank Curacao NV te Willemstad Rabobank Trustmaatschappij Curacao NV te Willemstad Rabobank Nominees (Singapore) Pte. Ltd. te Singapore Allgemeine Deutsche Credit-Anstalt AG te Berlijn Frankfurt 84% MAL Anlagenleasing GmbH te München 75% 58 Bijlage Minderheidsdeelnemingen Te vermelden zijn: Binnenland Shipping Capital BV te 's-Gravenhage 48% Beheermij. Amvabel NV te 's-Hertogenbosch 45% Van Lanschot's Beleggings-Compagnie BV te 's-Hertogenbosch 40% OCA Clearing BV te Amsterdam 30% Bankgirocentrale BV te Amsterdam 30% Euro Travellercheque Nederland BV te Amsterdam 30% Organisatie tot exploitatie van betaalautomaten BV te Amsterdam 30% Eurocard Nederland BV te Rotterdam 21% Lease Plan Holding NV te Amsterdam 20% Gilde Venture Fund BV te Amsterdam 19% BSO Beheer BV te Utrecht 1 5% NV Export Financieringsmij. te 's-Gravenhage 10% NV Interpolis te Tilburg 10% Nederlandse Participatie Mij. NV te Amsterdam 4% Nederlandse Financ. Mij. voor Ontwikkelingslanden NV te 's-Gravenhage 2% Nederlandsche Credietverzekerings Mij. NV te Amsterdam 2% Maatschappij voor Industriële Projecten NV te 's-Gravenhage 1 De Nationale Investeringsbank NV te 's-Gravenhage 1 Buitenland Unico Trading Handelsgesellschaft mbH te Wenen 1 7% Unico Investment Fund Management Cy. SA te Luxemburg 1 5% Unico Financial Services SA te Luxemburg 14% Latin American Agribusiness Development Corporation SA te Panama 5% 59

Jaarverslagen Rabobank | 1987 | | pagina 31