Personalia per 1 |anuari1987 Raad van Toezicht drs. R. Zijlstra, voorzitter Hoofddirectie drs. H.H.F. Wijffels, voorzitter ir. A.J. Latijnhouwers, plaatsvervangend voorzitter mr. H.J.A.E.M. Klarenbeek, plaatsvervangend voorzitter G.J.M. Berendsen, secretaris dr. G.J.M. Vlak ir. G.A.A. Horsmans, plaatsvervangend secretaris drs. R.B.J. van Eldik L.A.M. Elenbaas drs. P.M. Burghouts L.G.J. Alkemade F.H.J. Boons RA J.F. Marsman prof.mr. P.A. Stein mr. F.H. Brust, directeur-secretaris H.J. Kloosterboer ir. N. Köster-Constandse Directeuren en onderdirecteuren mr. C.J.B. Ebeling, directeur prof.dr.ir. J. de Hoogh J. van Rijn RA, directeur J. van der Worp dr. J.Th. Adolfse, onderdirecteur drs. J.J. Schouten drs. H.C.G. Bak, onderdirecteur M.J. Varekamp W. Bakker RA, onderdirecteur prof.dr. P.W. Moerland drs. A.J. Bierings, onderdirecteur Sj. Boersma H. van den Broek, onderdirecteur K. Dijksterhuis C.F. Broekhuyse RA, onderdirecteur A.J.A.M. Vermeer ir. W.L. van Dinten, onderdirecteur W.J.H. Draisma RA, onderdirecteur Raad van Beheer mr. O.W.A. Baron van Verschuer, voorzitter H.M. Geukers, onderdirecteur C.G.A. Mertens, plaatsvervangend voorzitter dr. W.M. van den Goorbergh, onderdirecteur R. Renkema, secretaris F.M. Joosten, onderdirecteur prof.dr. N.H. Douben, plaatsvervangend secretaris H.E. van de Kerk, onderdirecteur mr. J.L.M. Niers drs. J.C.J. Oosterwaal RA, onderdirecteur B. Heringa ir. E.M. Rintel, onderdirecteur ir. D. Luteijn J. Ruiter, onderdirecteur drs. G. van den Berg mr. G.P.M. van der Schrieck, onderdirecteur M.C. Snoeijs, onderdirecteur H. Steensma, onderdirecteur A.C. Steketee, onderdirecteur J.J. Verhaegen, onderdirecteur P. Vernède, onderdirecteur drs. H. Visser, onderdirecteur mr. M.F.L. Zegers, onderdirecteur ir. W.H.I. Zwart, onderdirecteur Accountants Moret 8- Limperg 2 3

Jaarverslagen Rabobank | 1986 | | pagina 3